Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie , czy związalibyście się z była prostytutką?

Polecane posty

Gość gość
Imputować to może ci chirurg na operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
A teraz: 22:44 23:55 00:00 00:04 00:05 00:13 00:13 00:25 00:26 00:29 to wypowiedzi prostytutek, bo są za związkami z prostytutką. Oczywiście to mogla pisać jedna osoba lub kilka. 00:29 nie ma prawa zataić prawdy w tak ważnej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkkk
zwiazalbym sie z prostytutka bo to chyba jedyna droga zeby odzyskac kase jaka na k***y przej***lem...hehe...houck! smiech to zdrowie,nikt mi tego nie powie...ze nie... pozdrawiam prostytutki a k***y won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik do budy a morda w kaganiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z prostytutką ale to zależy od tego czy za swoje usługi wystawiała faktury aby można sobie od podatku odliczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna mądra wypowiedź =gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
falszywe zalozenie 1. zwiazek tylko z dziewica 2.zwiazek z kobieta ktora nie jest dziewica powoduje ze mozemy trafic na np byla prostytutka 3. kazdy ma prawo do nawrocenia i nawet obowiazek ale nawet jesli byloby szczere pozostaje jeszcze pokuta za grzechy 4. jaka pokute moze miec prostytutka ktora uprawiala nierzad 2 lata okolo 500 facetow miala nie wiem mysle ze napewno bedzie miala im szybciej zacznie nawrocenie tym szybciej skonczy pokute 5. ja bym nie podjal takiego ryzyka gdyz moze nastapic powrot do grzeszenia ale nie musi wszystko zalezy od niej samej 6. punkr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Ja mógłbym po ślubie odszedł bym z pracy i założył agencję towarzyską w której żonka by pracowała na nasze utrzymanie a ja za kasę zarobioną przez nią chodził bym do innych panienek z Roksy a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×