Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdalenaKorzeniowska000111000

Samochód dla kobiety

Polecane posty

Gość MagdalenaKorzeniowska000111000

Hej, potrzebuję porady. Mamy z mężem rextona, jednak bardzo często dochodzi do spięć kto bierze auto jak mamy po swojemu zaplanowane dni. Padł pomysł żeby kupić nowe auto, jednak w nowe już nie chcemy inwestować, tamto mamy w kredycie. Podpowiedzcie mi kobietki co byłoby adekwatne. Ja sama mało jeżdżę, do pracy wsiadam w komunikację miejską i w 15 minut jestem pod firmą, nie chcę się pchać samochodem w korki w godzinach szczytu. Tylko że czasem albo chcę kogoś odwiedzić, albo zakupy, albo chociażby dzieci zawieźć/przywieźć a okazuje się że mąż musiał gdzieś wyjechać. Auto może być używane, tak max do 20 tys. Ważne żeby nie było drogie w utrzymaniu i nie miało 2/3 bagażnika butlą zawalonego. Auto planuję kupić wrzesień/październik, także już się rozglądam. Dzięki za wszelkie porady ;) Udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie jakiejs porzadnej corolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corolla moze byc, one sa tanie w utrzymaniu i zakupie takie z 10 eltnie. nie znaczy to ze nie bedzie sie nadawalo. ja taka kupilam za 18 tysi przed wakacjami, jedyne co wymienialam to tarcze i klocki ale to z delph wyszlo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×