Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie pracuję i mam dużo czasu dla siebie

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam, ze jeśli ktoś ma na tyle środków do zycia np. z wynajmu mieszkania to nie musi pracować. Ale np. ja nie wyobrażałabym sobie być na utrzymaniu męża całe życie. Może przejściowo tak, ale tak ogolnie wole byc niezależna finansowo. Może fajnie nie pracować jak ma się kasę z jakiegoś innego źrodla, ale wtedy tez fajnie realizować sie w czymś innym np. jakiejś pasji, a nie siedzieć w domu na kanapie calymi dniami bo to by bylo zbyt nudne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z17:13] " gośćzocha dziś Lepiej podejmij prżyci / a to będzie szybciej niż może się wydawać/ obudził się z ręką w nocniku... bez emerytury.Mąż wcześniej zostawi cię dla atrakcyjniejszej kochanki, a jeśli nawet nie, to o każdy grosz będziesz w 100 procentach od niego zależna żebrać.Znam takie przypadki. " xxx Spoko, będzie żebrać o alimenty, bo pogorszy jej się stan finansowy po rozwodzie i co miesiąc były mąż bedzie jej te alimenty "wyrzygiwał". jezyk.gif X Musicie być bardzo sfrustrowane skoro hejt Was tak jara. Ale to pewnie dlatego, że macie jak widać przykre życiowe doświadczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak było z moją matką, która całe życie nie pracowała, tylko paznokcie, maseczki, plotki z koleżankami. Ojciec ją zostawił i potem dosłownie wyrzygiwał alimenty, które wywalczyła sobie w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo mi przykro. Moja mama nie pracowała i bardzo się z tatą kochali. Stąd pewnie twoje podejście, że każdy facet jest jak twój ojciec. Ale nie każdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat jeśli chodzi o moją matkę i mojego ojca, to gorzej oceniam ją niż jego. Na szczęście nie każda kobieta jest taka jak ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Akurat moi rodzice byli kochającym się małżeństwem i ja staram się wcielać w życie wartości rodzinne, które wyniosłam z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×