Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martyna317

Profesjonalny serwis samochodowy

Polecane posty

Gość Fosowa

Nie znam się na samochodach tak jak bym chciala, ale w obecnych czasach nie ma sensu samemu wielu rzeczy robić. Ostatnio w moim mondeo wymieniałam klocki. Pojechałam do ASO Forda i wymiana trwała chwilę, a zapłaciłam 338zł juz oczywiście z klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosowa

Nie znam się na samochodach tak jak bym chciala, ale w obecnych czasach nie ma sensu samemu wielu rzeczy robić. Ostatnio w moim mondeo wymieniałam klocki. Pojechałam do ASO Forda i wymiana trwała chwilę, a zapłaciłam 338zł juz oczywiście z klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek

Polecam https://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Ja polecam w Opolu https://intercar-opole.volvocars-partner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk

Dużo osób ostatnio widziałem, że poleca ASO i też mam forda ale nie wiedziałem, że to tak korzystnie może wyjść. NA stronie jak patrze to mają jakiś serwis Motocraft za 329zł. Ktoś robił i może powiedzieć co w to wchodzi poza tą wymieną oleju i filtra oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzyn Mario

Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda warsztat pojazdów ciężkich z prawdziwego zdarzenia, niech zajedzie do Będzina na śląsku zobaczyć z jakim sprzętem oni tam pracują i jakie niesamowite rzeczy robią, z bardzo ciężkich przypadków ciężarówkowych. Mechaniczni chirurdzy, tyle mogę o nich powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tywin

Salon Merola w Siedlcach, parę razy ratował moją ciężarówkę, miałem farta że blisko byłem. Zawsze pomogają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrius

Bardzo fajna firma zajmująca się kompleksowo obsługa filtrów cząstek stałych to wrocławska www.regeneracja-dpf-fap.com/ Wszystko szybko, sprawnie, solidnie plus umiarkowane ceny także jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancel

Ja też jestem truckersem i często byłem w emilianowie na serwisie, albo po części zamienne. Bardzo dobry sprzęt i pracownicy sami zawodowcy, zresztą bardzo też sympatyczni. Zawsze pomogli, nigdy nie zaszkodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glit
Dnia 25.07.2019 o 19:18, Gość Lancel napisał:

Ja też jestem truckersem i często byłem w emilianowie na serwisie, albo po części zamienne. Bardzo dobry sprzęt i pracownicy sami zawodowcy, zresztą bardzo też sympatyczni. Zawsze pomogli, nigdy nie zaszkodzili.

rzadko w serwisach super jakosc robocizny idzie w parze z fajna obsluga klienta, a tu prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręty

No oczywiście mercedes w Siedlcach jest warty uwagi, nigdy tam na długo nie zostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leopold

Jeżeli szukacie serwisu  Forda  to polecam ten  punkt Fort Sławek  na Grota Roweckiego 49A w Katowicach.  Korzystałem z wielu  serwisów ale oni są najlepsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heol

Jedyne co dobre doświadczyłem to salon w Będzinie koło Sosnowca Mercedes-benz trucks, ale to byłem pracowniczo i byłem miło zaskoczony. Z osobówką to nie znalazłem takiego w pełni godnego polecenia, często oszukują, wcale nie wymieniają oleju itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusz

Jeśli chodzi o obsługę filtrów cząstek stałych to sprawdźcie sobie www.regeneracja-dpf-fap.com/ z Wrocławia. Mega dobra firma, solidna i terminowa, z rozsądnymi  cenami. U mnie się bardzo dobrze sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefir
Dnia 31.07.2019 o 22:23, Gość glit napisał:

rzadko w serwisach super jakosc robocizny idzie w parze z fajna obsluga klienta, a tu prosze

Tak, bo w Emilianowie mają chyba najlepszy sprzęt i największą powierzchnię do działania, zresztą ekipa też liczna i wykształcona. Są do 22:30 w dni powszednie także szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaburion

Ja niestety do będzina mam daleko ale za to dobry serwis merolka mam w siedlcach pod warszawą. Jeden z lepszych w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urban
Dnia 7.10.2019 o 00:37, Gość kaburion napisał:

Ja niestety do będzina mam daleko ale za to dobry serwis merolka mam w siedlcach pod warszawą. Jeden z lepszych w polsce

Dużo o nich słychać w branży ostatnio. Salon i naprawy podobno na wysokim poziomie, chociaz wolalbym zeby moja ciezarowka sie nie psula oczywiscie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diego

najbardziej profesjonalny jaki spotkałem to mercedes w Emilianowie. mają u mnie mega plusa bo potrzebowałem pilnej naprawy bo musiałem puścić transport do Rosji za 2 dni a oni dali radę, do tego pozbyli się dziwnego dźwięku którego nikt nie mógł zlokalizować. Widać że znają się na robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekton
Dnia 14.10.2019 o 22:19, Gość diego napisał:

najbardziej profesjonalny jaki spotkałem to mercedes w Emilianowie. mają u mnie mega plusa bo potrzebowałem pilnej naprawy bo musiałem puścić transport do Rosji za 2 dni a oni dali radę, do tego pozbyli się dziwnego dźwięku którego nikt nie mógł zlokalizować. Widać że znają się na robocie 🙂

Dobre chłopy u nich pamiętam z 6 lat temu jak kupowałem Actrosa. Do dzisiaj nim jeżdżę i działa jak żyleta hehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juda
Dnia 20.10.2019 o 21:57, Gość hekton napisał:

Dobre chłopy u nich pamiętam z 6 lat temu jak kupowałem Actrosa. Do dzisiaj nim jeżdżę i działa jak żyleta hehe pozdro

Actrosy to trucki nie do zajechania :) tam się prawie nic większego nie psuje przy odpowiedzialnym użytkowaniu. A mówi się, że im więcej elektroniki tym gorzej dla sprzętu, bo może się częściej psuć, a w tym przypadku to się zupełnie nie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Lublina i rozglądacie się za sprawdzonym serwisem samochodowym to polecam wam wybrać się do autouklad.pl Tam zawsze spotykam się z profesjonalną i uczciwą obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarneckiA

Ople naprawiam w katowickim Mm Cars na ul Lotnisko, dla mnie pewniak. Co serwis ASO to serwis, tu sobie nie pozwolą na fuszerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą, która zajmuje się diagnostyką i naprawianiem samochodów na terenie Lublina polecam zgłosić się do autotrans.com.pl Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leris

Dobrze pracujący mechanicy, blacharze i lakiernicy są w www.serwis-nowakowski.pl/ Sprzedają również części, prowadzą auto pomoc i wypożyczalnię samochodów. Jak jesteście kierowcami z województwa śląskiego to sobie ich sprawdźcie, zdecydowanie warto bo ceny też mają na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka99

Tylko WaCar przy Racławickiej w stolicy. Sztos miejsce bo szybko załatwiają sprawy z dbałością o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papkin

Pod Warszawą polecam ci serwis mercedesa w Siedlcach. Jestem stałym bywalcem. Pracowników serwisu znam już po imieniu i zawsze zaradzą na wszystko. Nawet jak czegoś nie mają to często są dostawy z centrali z Niemiec więc szybko robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryeup
Dnia 1.12.2019 o 16:45, Gość papkin napisał:

Pod Warszawą polecam ci serwis mercedesa w Siedlcach. Jestem stałym bywalcem. Pracowników serwisu znam już po imieniu i zawsze zaradzą na wszystko. Nawet jak czegoś nie mają to często są dostawy z centrali z Niemiec więc szybko robią.

Ostatnio byłem przejazdem. Karta przeglądu zbliżała się do terminu także zajechałem na przegląd. Szybko, bezpiecznie i wszystko się zgadzało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikosz

Z Krakowa sprawdzi się Auto Serwis Skoda, to świetny serwis pogwarancyjny Skody, Volkswagena i Audi www.skoda-pogwarancyjnie.pl/  Naprawy na wysokim poziomie, można na firmie polegać, są rzetelni i solidni no i dodam, że ich ceny nie są wzięte z sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Jeśli szukacie szybkiej i porzadnej roboty do zakład Wacar w Warszawie będzie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryuj

Ja jeżdżę tylko do autoryzowanego serwisu Opla Auto-Watkem w Rzeszowie. Tam wiem, że mnie nie oszukają i zrobią to co trzeba. Mój mąż ich wynalazł i ze swoim samochodem też jeździ tylko do nich, naprawdę kompetentni i uczciwi, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×