Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martyna317

Profesjonalny serwis samochodowy

Polecane posty

Gość dominik

Chyba Siedlce u mercedesa. Tam generalnie możesz podjeżdżać z każdym problemem/pytaniem a oni i tak Ci pomogą ze wszystkim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę ze swoją toyotą aygo do serwisu toyoty w salonie carolina toyota włochy 🙂 tam sprawnie zajmują się wszelkimi usterkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WaCar to bardzo dobry zakład samochodowy gdzie są tanie naprawy, polecam. Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwisuję samochód wyłącznie w ASO, mój serwis forda daje mi bardzo dobre warunki. Na przegląd można się nawet umówić online przez stronę, tak więc na przegląd przyjechałam bez kolejki na konkretny termin 🙂 nawet na promocję się załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auto-Widawski w Warszawie na ul.Estrady. Jeżdżę tu gdzieś od 11 lat. Nigdzie nie ma lepszych mechaników, a ceny konkurencyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 21:05, Kawiarenkowa napisał:

Serwisuję samochód wyłącznie w ASO, mój serwis forda daje mi bardzo dobre warunki. Na przegląd można się nawet umówić online przez stronę, tak więc na przegląd przyjechałam bez kolejki na konkretny termin 🙂 nawet na promocję się załapałam

 

Też byłam u nich  ostatnio na Akcji Jesień. Serwisowanie przed zimą jest bardzo ważne. Za 69zł zrobili mi kompletny serwis zawieszenia, płynów, a nawet smarowanie uszczelek w drzwiach i zamków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat co serwisu Auto Res w Rzeszowie jestem zadowolona, już kilkukrotnie korzystałam i zawsze auto było do odbioru na czas. Wolę mieć pewność że mój Hyundai i20 jest w dobrych rękach i będzie zrobione wszystko co musi być bez naciągania mnie na dodatkowe niepotrzebne koszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto postawić na zaufany salon samochodowy z rozbudowaną ofertą także aut używanych i najlepiej jak będą jeszcze na gwarancji. Na pewno warto zwrócić uwagę na wysoki poziom obsługi klienta również w przypadku dalszego serwisowania, także jeśli chodzi o Rzeszów to możecie wybrać się do Auto Res. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×