Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Idealne matki kafeterianki jak wygląda wasza organizacja dnia codziennego ?

Polecane posty

Gość gość
a że długie wypowiedzi mi sie niby chce czytać ? A skąd niby to zdziwienie. Dla was jakoś to nie problem czytać i pisać o wiele więcej kiedy widze nabite 10 stron na temat jakiejś durnej sekretarki zazdrosnej o żone szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo durną sekretarkę sobie wymyśliłam, żeby Wam w życiu weselej było :) wcześniej wymyślone przeze mnie postacie to były: olaboga13, zonahakera i .... uwaga , uwaga słynna Agatka . Ale pisać dla rozrywki to trzeba umieć. Twój ton jednak sprawia, że niedobrze się robi. Wracaj do swojego nieidealnego życia. I przestań Namiłośćboską uogólniać: tu siedzą "same"... jakie "same" do dziaska? ! Może kilka procent takich. Większość to tu jednak narzeka, że sobie nie radzi z życiem codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym dziecku bylam matka i zona idealna. Corka spokojna w miare, wszystko ogarnialam bez spiny i problemu. Teraz mam 6m synka i jest gorzej z organizacja, lece ze wszystkim na zlamanie karku miedzy drzemkami a marudzeniem malego szkodnika, ktoremu sie nigdzie nie podoba na dluzsza mete. Do tego najpierw kupilismy mieszkanie na 4p a potem padla decyzja o drugim dziecku. Dobrze, ze i corka i syn przesypia cale noce. To duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×