Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaze polskich kobiet

Polecane posty

Gość gość
Ja zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi i wyglądam fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tylko tobie się podobają te brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wszystkim podobają się jej brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mówią że fajne tylko z grzeczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość komplementów jest z grzeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda, która robi sobie takie brwi myśli, że wygląda w tym fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nie widziałam nikogo komu by pasował makijaż permanentny brwi... W latach 90tych kobiety robiły sobie permanentnie kreskę konturowa na ustach-też fatalnie to wyglądało. Na imprezę ujdzie ale nie do pracy :( no chyba że ktoś w pewnych usługach pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, najpierw widać brwi i rzęsy, dopiero gdzieś tam później wyłania się kobieta. Inna moja myśl - nadmiar włosów - hirsutyzm - okolicy oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że tobie się coś nie podoba nie znaczy, że każdy sie z tobą zgadza. Skoro ten trend jest taki popularny to prawdopodobnie dużej ilości ludzi jednak przypadł do gustu (zakładając, że mówisz o tych "ciężkich" brwiach). Poza tym nie wiesz jakie brwi ma zrobione ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem moje brwi są śliczne. Dałam za nie 1500 zł i nie są przerysowane. Dlaczego? Dlatego pewnie, że jestem brunetka i zawsze miałam ładne, pełne brwi. Te po prostu są bardziej regularne, nie ma dużej różnicy. :) jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 większość ludzi jest głupia, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się nie podobają permanentne brwi. Wyglądają tak sztucznie i patrząc na kogoś to tylko te brwi rzucają się w oczy. Ale ja jestem osobą, która nie lubi gdy coś jest "przesadzone i przedobrzone", lubię taką delikatność u kobiety, naturalność, delikatny makijaż i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no dobrze, wyjątkowa śnieżynko, każdy kto się z tobą nie zgadza na temat brwi jest głupi :* Spij dobrze wierząc w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt 1: większość ludzi jest głupia. Fakt 2: mnóstwo kobiet uległo modzie na ogromne przerysowane brwi. Jeśli chcesz łączyć pierwszy fakt z drugim, proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że macie bardzo bogate życie, że aż tak was pasjonuje, jak wyglądają inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że naskrobalam trzy posty w tym temacie to dla ciebie wystarcza aby wnioskować o calym moim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się rzucanie mew :D większość permanentnych jest wykonana c*****o bo widać z daleka że to tatuaż a przecież nie o takich efekt chodzi. Tak samo jak z rzesami. Laska bez tapety a rzesiska jak u jakiejś żyrafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wielcy ludzie rozmawiają o ideach, przeciętni o rzeczach, mali ludzi rozmawiają o innych ludziach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ludzie potrafią rozmawiać na każdy temat bez potrzeby dodawana sobie animuszu udając że prowadzą merytoryczne konwersacje o ideach najczęściej utopijnych. Oczywiście wielcy ludzie trafiają na temat o mewach zwanych brwiami rzuceni przez los przypadkiem... Któraś wydziarana chyba boli dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ludzcy ludzie są czasem mali, czasem wielcy, przede wszystkim są autentyczni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karykaturalne brwi wygrywają :D - czarne, wiecznie zdziwione i przyklejone do czoła :D Wygryw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho, bo zaraz napiszą, że mamy kompleksy, zazdrościmy im albo nas nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, kwoczki :* Pozdrowienia od nienoszącej makijażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jednak sobie zrobię. A chuj, raz się żyje. Chcę być na czasie choć w jednym. Stać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja mam bardzo jasne niewidoczne brwi dlatego lekko podmalowuję je kredką ale chodzi głównie o to żeby malować włoski,a nie skórę i tak robię. chciałabym zrobic sobie permanentne i wiem, że da sie zrobic tak delikatnie zeby wyglądało naturalnie, bo widziałam w tv jak tak robili :P niestety mieszkam w mieście ok 70 tys i przejrzałam różne oferty w necie na stronach salonów :o No tragedia!!!! Króluje tatuaż w kształcie młotka i to na pół czoła. Wątpię, że ktoś pójdzie mi na rękę i zrobi tak jak ja chcę. Boję się zaryzykować, bo baba mi przytaknie, a i tak zrobi swoje. Niedlugo wybieram sie do wawy wiec może tam coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im przyświeca motto Im wiecej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Ktoś tu pisał o kolorowych włosach - od tego się odwalcie... Co innego jak... sorry że tak napiszę - zwykłe szare myszy zrobią kolorowe włosy - i wyglądają jak PRZEBRANE , a co innego kolorowe włosy u członka jakieś subkultury, u kogoś pewnego siebie i doskonale wiedzącego JAK CHCE WYGLĄDAĆ, a nie jest niezdecydowany jak większość i ślepo podąża za modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to członkowie subkultury są pewni siebie? Kobieto poczytaj najpierw dlaczego ludzie tworzą subkultury a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Może nastoletni nie, ale dorośli już tak. Tu należałoby jeśli chodzi i dorosłych wziąć słowo subkultura w nawias :) Co powiesz o dorosłych metalowcach, rockersach, rastafarianach - którzy pomimo dojrzałości, dobrej pracy i rodziny NADAL WYGLĄDAJĄ tak samo jak kilka kilkanaście lat temu ? Guzik wiesz... Polecam bloga "mama w glanach"- tam jest wszystko na ten temat. Mam 32 lata, kolorowe włosy, chodzę w koszulkach z czachami, ramonach i glanach. BO LUBIĘ... Mam dwoje dzieci w wieku szkolnym. Dla ludzi z ograniczonymi horyzontami myślowymi, być może jestem infantylna - bo według nich, mi nie przeszedł nastoletni bunt i teraz powinnam się ubierać jak statyczna 30-latka, nagle pokochać pastelowy ( przepraszam PUDROWY ) róż, hafty, styl boho i lat 60-tych - bo teraz taki akurat w modzie. Ściągnąć glany na rzecz szpileczek i koturn, ubrać pastelową ramoneskę.. jak już coś. Ale przede wszystkim zmienić gust muzyczny, bo to takie agresywne i absolutnie nie puszczać tego dzieciom. Albo ewentualnie udawać, chodzić w takim stroju w zaciszu domowym i powszechnie mówić, że preferuje się radio eskę, albo rmf - bo przecież to nie akceptowane ! A jak już taka osoba dzieci wychowuje to prawdziwy dramat. :D Podobno inny wygląd to słabość charakteru... He, dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co definuje szara mysz ktorej kolorowe wlosy nie pasuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×