Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona chcę

On nie chce dziecka

Polecane posty

Gość Ona chcę

Bardzo proszę kobiety o radę co robić gdy on nie chce dziecka ja mam 24 lata on 30 jesteśmy razem 3,5 roku mówię mu zróbmy sobie dzidzie są warunki na to on mówi że nigdy a drugim razem mówi że będą dzieci jak wybuduje dom czyli za jakieś 10 lat co robić??bardzo chce mieć dziecko tylko o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty dziewczynko nie wiesz, ze dziecko to czlowiek i taka gowniara jak ty nie ma do tego warunkow? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić?? Zmienić partnera na takiego, który chce mieć rodzinę (teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz starucho że ta 24 latka to gowniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 roku to nic przeciez. :o jak mozna byc tak lekkomyslnym i nieodpowiedzialnym? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jesteście małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd wiesz starucho że ta 24 latka to gowniara? x po jej infantylnym stylu wypowiedzi? BARDZO CHCE MIEC DZIECKO, juz teraz, musze, bo jak nie to umre :o kretynizm az sie wylewa. pewnie neka faceta i sie dziwi, ze sie chlop psychopatki wystraszyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzidzię"? ile TY masz lat?nie znoszę u dorosłych takiego infantylnego gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić faceta. A i pytanie do przedmowczyn jeżeli 24 to za młoda na pierwsze dziecko to jaki wiek Waszym zdaniem jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeciez 24 lata to nawet studiow porzadnie nie skonczylo, ledwo od rodzicow wyszlo. w ogole zycia nie zaznalo, a za "DZIDZIE" chce sie brac? zwiazku stalego tez to nawet nie ma, kto NORMALNY, DROSLY, ODPOWIEDZIALNY bierze sie za dziecko po ZALEDWIE 3.5 letnim zwiazku? tylko debil, ktory w reklamie Gerbera widzial usmiechnietego "dzidziusia" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to, co pod tą datą napisało, ile w związku było, zanim dziecko urodziło? Jaką szkołę wcześniej skończyło? I w jakim wieku było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie mieszkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "to" jest po 6 letnich studiach na WUMie, na III stopniu studiow, od 7 lat w zwiazku, rok po slubie i dzieci nadal nie planuje poki nie bede w stanie kupic wlasnego domu i nie skoncze rozprawy. Co ty myslisz, ze dziecko to kolejny dodatek do torebki? :o Co mu powiesz jak chłopak po roku sie zwinie, bo stwierdzi, ze to nie dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli to nie posiada instynktów macierzyńskich, więc niech nie doradza tym, co takowe mają. Swoją drogą to jest klasycznym przykładem na to, że wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobistą. PS. Nie bez przyczyny nie chadzam do takich mundrych "dohtorów". Stopnie toto pozalicza, a człowiekowi w niczym pomóc nie potrafi. Bezczelni i zarozumiali handlowcy "lekami" stfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jacy Wy jesteście ochydni dziewczyna nie pyta czy ma wystarczająco lat na dziecko tylko jak dotrzeć do faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a skad gówniara wie co ja posiadam? Widocznie zdrowy rozsadek jest u mnie na pierwszym miejscu, a nie prymitywne oddawanie sie instynktom widząc pierwszego lepszego samca? Chyba, że prymitywna samica chce zasiedlac domy matki samotnej to prosze bardzo, ale niech 9 miesiecy pozniej nie zaklada wątków "zmusiłam faceta do dziecka a teraz on mnie zostawił" Witamy w XXI wieku i dorosłym życiu. Tutaj nikt sie nie bedzie obchodził z tobą jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie chce dzieci, to nijak do niego nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz nic mądrego do przekazania to proszę nie zabierać głosu. A "gówniara" to sobie mów do koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masakra jacy Wy jesteście ochydni dziewczyna nie pyta czy ma wystarczająco lat na dziecko tylko jak dotrzeć do faceta... x jak chcesz sie udzielac na forum to chociaz nie popelniaj kardynalnych bledow orgoraficznych. OHYDNA dziewuszko :) NIE DOTRZE do faceta jesli on jej jasno zakomunikowal wymowkami, ze nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ortograficznych*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie glupot, na udany związek czy macierzyństwo nie ma jednej recepty. Autorko, jeżeli pragniesz dziecka to tylko poważna rozmowa, ale bez nacisku. Jeżeli chłopak nie jest gotowy nie ma to sensu, musisz dac mu czas albo przemyśleć sens związku. No i zastanów się czy nie lepiej decydować się na dzieci w małżeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim autorko, zluzuj pośladki. Masz 24 i myślisz tylko o dziecku? Każdy facet ucieknie. A co do obecnego, to skoro mówi, że nie chce dzieci to tak jest. Szukaj takiego, który chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie masz dobrego materialu genetycznego to co sie dziwisz, ze facet sie wykreca? kazdy facet szuka dobrego materialu na zone i matke. z głupią dziecka nie spłodzi jeśli sam ma chociaz troche oleju w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź gówniaro się poucz, bo w doradzaniu jesteś kiepściunia. PS. Współczuje naiwniakom, którzy wpadli/ną w twoje "dohtorskie" szpony. PS. 2 A może aborcjonistką zostaniesz, by wyskrobywać za młode, za mało wykształcone i bez własnych domów niedoszłe matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 roku to krótki związek? To jaki trzeba mieć staż, żeby był wystarczająco długi na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 ;) Plus 3 fakultety, pięć domów i 10 samochodów. Plus stajnię i 30 ogierów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A moze juz jestem? ;) Widocznie mam racje skoro aż tak moje stwierdzenie cie bulwersuje. Nic tak nie dotyka jak prawda. Gdybym nie miala racji to nie zareagowalabys na moj post. Wewnętrzne dziewczynki, które są zaniedbane uczuciowo, usilnie chcą sie czuć potrzebne, stąd ich egizm przykryty fałszywym instynktem macierzynskim.. Chcą Miec istote całkowicie od nich zalezną, w tym wypadku dziecko. Oj dziecie, jesli takie cos wyprowadza cie z rownowagi to moze lepiej dla tego dziecka zebys byla bezplodna. Nie potrzebne nam kolejne za sliskie kocyki czy matki Madzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko tyle ogarnąć przed 30-tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 roku i ty dziecka chcesz? Jestes niespelna rozumu czy sypie ci sie grunt pod nogami i chcesz faceta dzieckiem uwiazac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te 3,5 roku to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×