Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomóżcie w wyborze butów do garnituru

Polecane posty

Gość gość

witam, potrzebuje waszej pomocy i opini, otóż za tydzien mamy z mężem wesele , mąż ma nowy garnitur granatowy , białą koszulę, i wczoraj kupowaliśmy buty, miały być czarne lub granatowe a spodobały mi się brązowe i przez moją namowę mąż kupił brązowe, buty są ładne ale dziś bardzo tego żałuje, jak powiem meżowi o wymianie to sie na mnie zezłosci, nie wiem co robić, doradzcie czy zostwaić tak jak jest czy jednak wymienić, ogólnie to ładnie wygląda ale sama nie wiem może ja sie nie znam nie jestem jakas znawczynią mody,powiedzcie mi jak się chodzi czy te brazowe buty pasują do granatowego garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomożemy Ci jak zaprosisz nas na Waszą noc poślubną; zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie do garnituru polecam niezbyt obcisłe żeby nie było widać jak będzie mu stał siusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą być nawet białe pod warunkiem że to będą sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ale to nie nasze wesele, idziemy z mezem jako goście weselni to nie sa sandały , buty lasockiego trochę ciemny brąz,kosztowały 180 zł. więc drugich nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwadjdd983
jak najbardziej tak.:) jestem stylistką,i nawet tydzien temu byl program na tvn style gdzie taka drobna blondynka organizuje polskim parom sluby i wesela.I ona ubierała pana mlodego i swiadka,sale ,kosciol itp. i wlasnie do niebieskiego garnituru dobrala mu brązowe buty:) to strzal w dziesiatke.:) Kochana,czarne buty sa tylko do czarnego garnituru i raczej do trumny lub pogrzeb:) Granatowe sa niemodne.ZOstaw brązowe.Idealnie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że pasują. Modnie i nowocześnie. Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wasi meżowie jak chodzą ubrani na wesela jakie garnitury koszule buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba kupować butów czarnych. Granatowy garnitur wbrew pozorom stwarza wiele możliwości kombinacji kolorystycznych. I tak świetne będzie wyglądał z butami w kolorze niebieskim bądź granatowym. Ale równie dobrze sprawdzą się piaskowy beż oraz brązy. 

Radziłabym jednak wybrać buty dobrej jakosci bo nie kupuje sie ich na jedną okazje ale na lata i porządne obuwie na pewno będzie o wiele wygodniejsze:

http://sklep.klasycznebuty.pl

W tym sklepie mają buty od wielu dobrych producentów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak buty są w eleganckim fasonie, to i brąz bardzo ładnie z granatem wygląda 😉 Do tego brązowy pasek i może też zegarek na brązowym pasku - będzie dobrze. Mi właśnie podobny zestaw dobrali w Marcus Kerr w Toruniu. Nawet u nich na stronie masz przykładową fotkę modela w podobnym stroju - wygląda świetnie. Sądzę, że taka stylizacja będzie odpowiednia zarówno dla Pana Młodego, Starszego czy też gości. Jest po prostu uniwersalna i bardzo estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×