Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikix1

Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży zanim jeszcze zrobiłyście test? :)

Polecane posty

Kobietki jakie były wasze pierwsze objawy ciazy przed testem? Do okresu mam jeszcze 4 dni, bolą mnie piersi jak na okres a w piatek bolał mnie brzuch po prawej stronie na wysokości pępka czy możliwe że doszło do zagnieżdżenia zarodka? żadnych plamień nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugiej ciąży ogromny ból krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bol piersi ale nie jak na okres. Było dużo gorzej aż woda w prysznicu powodowała taki ból że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się masakrycznie chciało spać, o 20-21 już padałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie tez czuje sie śpiąca a o 19/20 juz ziewam. Ogólnie czuje sie osłabiona, ale nie chce sie nakręcać zeby sie nie rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wysokości pępka na tak wczesnym etapie ciąża nie daje dolegliwości. Macica jest dużo nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nabrzmiałe piersi, brak apetytu i senność. Z tym ze ja test robiłam pozno( w około 50 dniu po oststniej miesiączce ) bo nie spodziewałam się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol glowy. Nigdy w zyciu mnie nie bolala. Zmeczenie takie ze chcoalo mi sie nalac goracej wody do miski moczyc nogi i otulic sie kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klucie w lewej pachwinie, plus objawy dokladnie jak na okres. ale dodam ze rok staralam sie o ciaze i doslownie co miesiac widzialam u siebie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ja chyba już świruje... kolejny miesiąc doszukuje sie nowych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo nietypowy objaw. Z tydzień po zaplodnieniu pewnego ranka poczułam w gardle taka dziwna gule i kilka godzin nie mogłam tego przełknąć, czułam się" dziwnie" tak inaczej i juz wtedy miałam pierwsze podejrzenie, tydzień później okropny ból po prawej stronie - myślałam, ze wyrostek, ale poza bólem żadnych objawów. Z miesiąc lub 2 później standardów mdłości - co niespotykane - wieczorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlaśnie też miałam ból po prawej stronie i myślalam że wyrostek.. kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu tyle tabletek przeciwbólowych nie wzięłam co wtedy, bol szczególnie nasilał się w nocy u mnie. A po badaniu ginekologicznym wspaniała pani doktor stwierdziła guza wielkości pomarańczy a to byla ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kluje prawy jajnik, większe piersi, zmęczona się czuje ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo bolały piersi nawet jak się schylalam do ręcznika przy umywalkę żeby ręce wytrzeć to nie mogłam z bólu:/ no i były takie te piersi nabrzmiale. Do tego słabe samopoczucie. A tydzień po terminie przewidywanej miesiączki dostałam mdłości które trzymały mnie do 13/14 tygodnia ciąży:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senność i zawroty głowy, ale to po spóźnionym okresie, czyli zapłodnieniu. Wszystkie inne objawy przed typu ból piersi mogą sugerować też miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij***ardzo mało alkoholu. W 2 tyg ciazy strasznie mi sie chciało wódki, akurat szliśmy na grila i mówię do swojego ze dzis ja mam zielone światło, walnęła kielicha i zwymiotowalam. Wódki mi sie juz odechciało a za ok 2 tyg nie dostałam miesiączki i zrobiłam test... dzis mam, 1,5 roczne, bliźniaki :-) i do dzis nie moge sie patrzeć na alkohol :-) To był mój pierwszy obiaw, do dzis sie z tego śmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej było mi bardzo słabo i tylko spałam. Potrafiłam przespać prawie całą dobę. Gdyby nie fakt,że musiałam się kąpać i korzystać z wc pewnie bym W ogóle z łóżka nie wstawala. A jak już wstałam to nie mogłam wstać na nogach. W drugiej na początku czułam się jakbym miała zapalenie pęcherza i ogólnie przeziębienie. Co kichlam to majtki miałam mokre :D Ale koniec końców,obudziłam się,któregoś ranka i mówię "jestem w ciąży" nie wiem jak ale wiedziałam,czułam to. I faktycznie był to 10tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha No i w pierwszej ciąży dostałam mnóstwo plam brązowych na twarzy oraz miałam ciemniejsze (kolor brązowy) miejsca intymne. Piersi tez bolały i sutki wraz z otoczka miały ciemniejszy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol piersi taki inny niż zazwyczaj przed okresem i bardzo wyostrzony węch ...2testy pozytywne po 4dniach od spodziewanej @ robione o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to śmieszne ale przed zrobieniem testu zauważyłam ciemniejsze wargi sromowe innych objawów nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży przeszywający ból w pachwinie (aż nie mogłam oddechu wziąć) - to przed spodziewaną miesiączką. W drugiej ciązy - identyczne objawy jak na okres ( nie robiłam nawet testu, choć już mi się miesiączka spóźniała bo byłam pewna, że lada moment jej dostanę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza04
Straszny bol w prawym jajniku - taki kujący i bolace piersi juz w polowie cyklu a zawsze bolaly mnie 3 dni przed okresem. Test zrobilam 2 dni przed planowana @ i juz byla blada 2 kreska. Dwa dni pozniej juz mocna krecha. Teraz leci 5 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból piersi okropny.. I ból jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metaliczny posmak w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam autorko udalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko daj znać czy Ci się udało ? Ja też czekam jeszcze kilka dni i zrobie test, u mnie zastanawiające jest to że baardzo bolą mnie piersi Bardzo bym chciała aby to był symptom ciąży, ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan1904
Moje pierwsze objawy ciazy zaobserwowane w pierwszym tygodniu od owulacji (potwierdzonej testami owulacyjnymi): *bol sutek (przy dotknieciu,bol nie mocny lecz naprawde duzy dyskomfort) *bole glowy,tuz po przebudzeniu utrzymujace sie do godziny *straszna ochota na slodycze co dalo mi do myslenie poniewaz ja nigdy nie bylam za slodkim a wrecz przeciwnie, uwielbialam rzeczy slone:chipsy,paluszki,precelki *Zjedzenie zupki pomidorowej amino,zagryzienie ogorkiem kiszonym oraz czekolada,kapuste kiszona z marchewka to juz w sklepie bym otworzyla i jadla ze sloika..ale donioslam do domu i zapomnialam o zachciance *dzis obidzilam sie z lekkim bolem gardla i podwyzszona temperatura( byc moze to przeziebienie lub nie nakrylam sie w nocy dobrze koldra,ale pamietam rowniez iz w rodzinie 2 ciaze zaczely sie objawami grypy) *od owulacji pobolewaja mnie delikatnie jajniki, tak jakby kluja, nie tyle bol co dyskomfort *lekki bol/dyskomfort w podbrzuszu, przychodzi i odchodzi trwa kilka sekund tak jak uklucia jajnikow *bombelkowanie w podbrzuszu,b dziwne ale fajne uczucie, smieszne czasami az sie dotykam aby poczuc,to oczywiscie jakies plyny w brzuchu sie przelewaja ale nigdy tego nie mialam. *Zmeczenie tuz po przebudzeniu *wzdecia i gazy *moje nogi (kostki) sa b szybko zmeczone i puchna. Dzis wyszlam do skleu aby kupic cos na obiad, jak juz wrocilam i go ugotowalam to poczulam straszne zmeczenie w nogach,ktore byly b spuchniete, a bylam na tzw”nogach”moze lacznie 4godz jak nie mniej. To by bylo na tyle. Dodam iz mam 28lat,nie potwierdzone PCOS, b nieregularn miesiaczki, owulacje mialam 27-29dc,oba testy wyszly pozytywne,uprawialam sex pelny bez zabezpieczenia. Dzis jestem 7-9 dni po owulacji, testowac moge dopiero 24 grudnia. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×