Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy w CV muszę koniecznie podać swój adres?

Polecane posty

Gość gość

mieszkam na pomorzu a pracy szukam w całej Polsce. Jak wpiszę swój adres to pracodawca np. z Warszawy nawet nie spojrzy na moje CV. A ja jestem gotowa bez problemu jechać na rozmowę na drugi koniec Polski. Pisanie, że jestem mobilna nic nie da, bo i tak nie będą wierzyć, że jestem skłonna z dnia na dzień się przeprowadzić. Więc czy mogę nie wpisywać w ogóle adresu zamieszkana? Czy to zwiększa czy raczej zmniejsza moje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka dodam jeszcze, że przeszło mi przez myśl by np. aplikując do Warszawy wpisać wymyślony adres warszawski, ale jednak nie chcę oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem ale raczej powinno się wpisać adres, bo to podstawowe dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Ja rekrutuję ludzi do pracy i wiesz co się robi z takim jak twoje CV? Idzie odrazu do kosza, bo cv to nie rozprawka. CV ma się zmieścić na max 2 stronach A4. Dla mnie pracownik młody, który ma wpisane w cv wiele firm z marszu jest skreślony ponieważ świadczy to o tym, że nie potrafi lub też nie sprawdza się jako pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Ja rekrutuję ludzi do pracy i wiesz co się robi z takim jak twoje CV? Idzie odrazu do kosza, bo cv to nie rozprawka. CV ma się zmieścić na max 2 stronach A4. Dla mnie pracownik młody, który ma wpisane w cv wiele firm z marszu jest skreślony ponieważ świadczy to o tym, że nie potrafi lub też nie sprawdza się jako pracownik. xx to dobrze akurat dla tych kandydatów, bo zapewne i tak nie chcieliby pracowac w takiej firmie i być rekrutowani przez takich jak ty. Taskże oszczędzasz czas normalnym ludziom którzy szukają porządnej firmy gdzie pracują kompetentni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niego taki rekruter za pięć groszy, pewnie rekrutuje telemarketerów albo kasjerki lub sprzątaczki więc zapewne że nie widział CV dłuższego niż strona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz podawać, ja nigdy nie podaję. ani daty urodzenia, ani adresu. jedynie mailowy :) no i numer telefonu. Jak ktoś chce wiedzieć ile mam lat to sobie może wywnioskować po dacie ukończenia studiów. Takie dane nie sa potrzebne, jednak możesz napisac plus dopisac informację w cv w stylu "gotowośc do zmiany miejsca zamieszkania". W razie gdyby np zadzwonili z drugiego końca Polski zapraszajac na rozmowę na 8 rano :) Żeby uniknąc niezręcznych sytuacji. Poza tym,jeśli podasz info o miejscu zamieszkania może pierwsza rozmowę zaproponują Ci online, wtedy nie bedziesz musiała sie ruszać nigdzie i zaoszczędzisz czas i pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dane kontaktowe, nie ma potrzeby podawania adresu. Jeśli na rozmowie wyjdzie kwestia adresu (bo ktoś zapyta np. jaki masz dojazd), to wtedy możesz wyjaśnić że dopiero szukasz bo właśnie się przenosisz do tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cv nigdy nie podaję się swojego adresu. Ale miejsce wykonwydania dotychczasowej pracy tak. Np. Unidevelopment, Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wpisywanie pełnego adresu nie jest obowiązkowe. Tutaj https://list-motywacyjny.pl/kreator-cv/ jest bardzo praktyczny poradnik odnośnie tego w jaki sposób krok po kroku tworzyć dokumenty, takie jak CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze. Nie podawać swojego wieku ? Adresu ? Ciekawy pomysł. Chyba też tak zrobię, bo tak właściwie to po uj im mój adres i wiek. A ten wiek to w ogóle pytanie o to powinno być w zasadzie zabronione, na takiej zasadzie jakby pytać o to czy ktoś ma dzieci lub czy zamierza je mieć. Co to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to niefajne pytać o wiek, ale ostatnio szukaliśmy pracownika i napisała kobieta, która ma niecałe półtora roku do emerytury. Po co nam pracownik, który za chwilę odejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy chcą pracować i na emeryturze. Są w moim otoczeniu takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×