Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj bracie

Straciłem ochote na seks, 40 latek

Polecane posty

Gość gośćmen
Ech, za bardzo nie mogę sobie tego wyobrazić. Ona leży tuż obok odwrócona do mnie tym swoim boskim tyłeczkiem, a ja dumam o mechanice kwantowej. Nie, chyba jeszcze nie dość stary jestem. I nie znudziła mi się, wręcz przeciwnie, wiem że jeszcze tylu rzeczy nie próbowaliśmy, tyle jest tabu do złamania... Stuknęła jej 40-ka i teraz właśnie rozkwita, jest piękniejsza i bardziej sexi niż kiedykolwiek, wszyscy jej to mówią. Może dlatego, że do wrodzonego seksapilu (zawsze go miała) doszła elegancja i klasa wyrobionej, dojrzałej kobiety. Jest pod ciągłym ostrzałem męskiej adoracji, podrywały ją nawet chłopaki, których mogła by być matką :) Jest czego pożądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż faceci juz tak mają im starszy tym juz slabiutko nie maja ochoty na seks nie potrafią już swojej kobiecie dogodzić. Im starszy tym gorzej z seksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek plus
Po co seks jak to jest masa roboty i w sumie bez żadnych rezultatów, to już lepiej iść na ryby, albo na spacer do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bracie
byłem na koncercie i jakieś 20stki się przedemną ustawiły i machały doopami, jakoś nie ruszało mnie to specjalnie, a nawet wzbudziło troche pogarde i wyglądało żałośnie, szczególnie przez to jak bardzo chciały na siebie zwrócić uwage i miały mase makijażu na sobie, włosy zrobione specjalnie, pazury pomalowane, ile na to czasu, wysiłku i kasy wpakowały aby wyjść na taki koncert i machać doopami aby zwrócić na siebie uwage, bardzo żałośnie desperacko to wyglądało, i jeszcze co chwile się rozglądały czy ktoś na nie patrzy, hahaha, bidulki, a ja je olewałem, to musiało być dla nich wręcz tragiczne że nie miały żadnego efektu na facecie przed którym stały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś 20stki się przedemną ustawiły i machały doopami, jakoś nie ruszało mnie to specjalnie, a nawet wzbudziło troche pogarde i wyglądało żałośnie, szczególnie przez to jak bardzo chciały na siebie zwrócić uwage Ja ma 39 i jak by mi takie dwudziestki kręciły d****i to bym nie wytrzymał. Od razu miałbym kłopoty z prawem. Zle z tobą kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byliśmy w ogrodzie i przyszli robotnicy ścinać stojące przy domu drzewa. Zaczeli sie strasznie na mnie gapić jakby baby od 20 lat na oczy nie widzieli. Pomyślałam że może wreszcie mój mąż mnie doceni i poczuje jakąś zazdrość. A gdzie tam. Jeszcze by mnie wypchnął do tych robotników gdyby mógł żeby na mnie patrzyli i może przelecieli. Miał z tego wyraźny ubaw. On w ogóle nic do mnie nie czuje i chyba nie czuł nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:49 Przykro mi. Może jakby przyszły na ten koncert w łachmanach, nieuczesane, bez makijażu i stały nieruchomo jakby kij połknęły to może wtedy byś coś poczuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bracie
gość dziś Nie mówie że nie były ładne, ani zgrabne, bo były, ale ta desperacja którą od nich można było wyczuć robiła swoje. Pozatym pierwsza myśl u mnie nie była że chce je wyroohać, tylko np. obserwowałem ich zachowanie i zastanawiałem się co one mogą myśleć. Wiem, coś ze mną nie tak, to już od kilku lat tak, hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 Bardzo dobrze , że się powstrzymałeś. Taki p***y szukają tylko sponsora lub by nadrobić kłopotów facetowi. Trzeba sobie znaleźć jakieś hobbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bracie
nie musisłem się powstrzymywać bo nie miałem na nie wcale ochoty, może to oznaka wieku dojrzałego że człowiek nie jest już taki impulsywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie byly ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mam ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bracie
były ładne, niestety głupkowate, a takie mi nie imponują obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat - baba mam ochotę i to jaką.... mojemu chłopakowi 43 - letniemu znudziłam się szybko, jak to mówią: skończył zanim zaczął... mogło być zmysłowo i przyjemnie, a facet tylko złośliwości prawił, podpuszczał i zostawiał... wiem, że miał sporo lasek przede mną i różne odmiany seksu, przejedzony, znudzony, nie staje mu... dla mnie zawsze seks zaczyna się w głowie, trzeba rozmawiać i nie chodzi o sprośne dowc**y i teksty ładne masz dziś cycuszki etc. bo nie każda to lubi... można delikatniej, ładniej... tak mi się zebrało wieczorem na marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jakaś konkretna kobieta cie tak zmienila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia są po to by je spełniac.mam glowe pełną fantazji choć jestem po 40-tce;) Tak więc ,jakbyś chciała to hmmm,chętnie z Tobą pofantazjowałbym gdzieś na kamerce lub w mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×