Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się dorobić majatku?

Polecane posty

Gość gość

Pyt jak wyżej. Do osób, które się dorobiły same plus mąż. Bez pomocy rodziców nawet jeśli chodzi o wyksztalcenie. Bo my z mężem właśnie tacy jesteśmy. Szkola tylko średnia z maturą i praca za 2700 netto ja i 4000 tysiące mąż. Mieszkanie na kredyt i dwa auta. Mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechać z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź bogato za maz:) A poważnie, zacznijcie robić to co robicie na własny rachunek. Lub praca na etacie a dodatkowo to samo na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się dorobić majątku musisz niestety zaniedbać swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorobił am się mieszkania za granicą mąż dostał kilka hektarów pod miastem które sprzedaliśmy na działki i wybudowali dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki, ktoś z Twoim IQ w takim wieku zakładać taki temat - godne politowania. Nie zazdrość innym bogatych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj bogatego sponsora. To jest ciężki kawałek chleba bo trzeba mieć silniejszą psychikę od prostytutki. Ja mialam trzech sponsorów. Pierwszy mnie kopnął w dupę po miesiącu chociaż bylam grzeczna i posłuszna. Drugi był taki dobry dla mnie, że jak mnie kopnął w dupę to nie mogłam dojść do siebie. Trzeci sponsor tak mnie załatwił, że wydawało się, że skończę na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dammian
Opowiedz coś więcej o tych sponsorach. Ile brałaś za spotkanie? Bo z tego co obserwuję ZWYKŁE dziewczyny w takim układzie chcą od 600zł w górę za spotkanie co jest dla mnie przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600??? Teraz dziewczyny daja tylka za doladowanie do telefonu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tymi doladowaniami jest juz nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wyłudzenia VAT - wyzysk pracowników jako menagier średniego szczebla (można liczyć na jałmużnę od akcjonariuszy nazywaną premią za dokręcanie śruby) lub jako prywaciarz - przemyt i handel tytoniem/sterydami/narkotykami - koligacje z miastowymi i rzutkimi politykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się dorobiła polska klasa średnia i nie wmawiajcie, że było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×