Gość gość Napisano Sierpień 30, 2017 Wczoraj oklamalam mamę ze idę do koleżanki jednak poszłam na trening kolegów do innej miejscowości. Miałam tego pecha ze tata zobaczył mnie na przystanku. Boję się ze mama będzie zła co mam robić? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach