Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego

Polecane posty

Gość gość

misiu wkurzyłeś się jak cie rozpoznałam i swą ciepła i dobra nazwałeś qrwiszonem? Nie bój sie, wybaczy ci, ze chciałes mnie zobaczyć, powiesz jej jak w "Samych swoich", ze im częsciej mnie widzisz tym bardziej mnie nienawidzisz, więc musisz na mnie patrzeć:P Przecież to wszystko jest nieważne "liczy się wzajemny szacunek i miłosc" a nie to co robisz innej czy to, ze musisz ja zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra i ciepła WSZYSTKO ci misiu wybaczy, nawet twa potrzebę patrzenia na mnie;)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe odzywki koniara zadna nowość.Chamy bez kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim prawem takie odzywki podłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, on jest też "ciepły i dobry" i łączy ich "wzajemny szacunek i miłość" , jego ten szacunek tak mniej więcej co tydzień z inną łączy, czasami nawet z czterema;), ale z "ciepła i dobrą" chyba największy:P, bo ona wszystko mu wybaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniarowi?w zyciu!Ona go nienawidzi.!za te obraźliwe wulgarne i podłe oszczerstwa .Jak można porządną kobietę w ten sposób nazywać.Cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylony temat .Czemu koniar ją wyzywa od kurfiszonow?na jakiej podstawie ?Kon i mis?Wolne żarty!Akurat szacunek i szczerość łączy ją ale nie z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniar a miś to dwie różne osoby!Jeden cham który wyzywa drugi ciepły i szanujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona go kocha i chce ślubu a on sie opiera, jej syn i wnuki juz go kochają:P, syn pewnie bardziej niz ojca, bo oczerniła go w jego oczasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma wiele osobowości, tzw osobowośc wieloraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go nienawidź !Jak by chciała z nim kiedykolwiek ślubu to nie wiązałaby sie z sucharem.Nigdy konia nie chciała.Jej dzieci juz maja o nim swoje zdanie wyrobione.Wulgarne padalce to jedyne określenie na nich.Dzieci i ona juz nie mają nawet ochoty do jej rodziny jeździć żeby ich nie spotkać gdzies.Ona juz z rodziną nie rozmawia przez to ze oni sie z nimi kolegują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia misiu, jej syn cie kocha, wnuki "kochaja" cię, maja dla ciebie zawsze czas, dla babci nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misia jej syn może i kocha ale na pewno nie koniara bo koniara on nienawidź nie mniej niż ona!Mis to nie koniar!Jemu akurat jej syn nic nie zawdzięcza!Wojciech to co innego .Nie wiem kto nazwał Wojciecha misiem bo misiaczkiem to jest ona akurat u suchara w telefonie a córka to misiowana albo misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chrzań, jej rodzina uwielbia go, to snoby, czego nie moga pojąc, jej syna ojciec był takim fajnym facetem, dlaczego twoja matka nie ma takiego wpływu na ciebie jak ciepła i dobra na swego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej syna ojciec?przeciez suchar żyje .Jest ojcem syna i córki.Czemu wnuki nie chcą jeździć do dziadków?prosta odp.bo dziadkowie w duupie ich mają a jej córkę jeszcze bardziej.Czemu sie córka do nich nie odzywa?no właśnie przez to ze całe życie jej dokuczają poniżają krytykują i stale porównują z młodszą córką dla których tylko młodsza jej mężulek sie liczą.Po co odwiedzać rodziców jak kazda wizyta konczy sie jej płaczem i awanturą.Woli sie otaczać którzy ją szanują.Wnuka stale krytykują a ją to boli bo on jest oczkiem w jej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn.swoją córkę w doopie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiają go ?więc dlatego corka nie chce ich znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za rodzice którzy uwielbiają kogoś kto ich własną córkę opluwa oczernia i wyzywa od kurciszonow?tfu!Jak to o nich świadczy ?.Takich rodziców to lepiej nie mieć.Biedna szkoda jej nerwów i łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluś
Kubusiu, widziałes mnie dzisiaj i wkurzyłes się, wyzywałeś nawet gieniuchę od najgorszych, jechałeś na spotkanie mi, bo musisz mnie zobaczyc od czasu do czasu, Gieniuchna wybaczy ci wszystko, powiedz jej, ze im więcej się na mnie napatrzysz, tym bardziej nienawidzisz:P teraz już nie zmienisz sensu, w czarnym aucie nie był za gorąco iw kudłatej peruce na głowie/ Jakoś zawsze w Bielsku się w niej udzielasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esss
nie czuje kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze już sie zabiłes albo mama cię własnie wyskrobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×