Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witam mój mąż nie ładnie się zachowuje zabiera mi pieniądze na dzieci w tym nie

Polecane posty

Gość gość

witam mój mąż nie ładnie się zachowuje zabiera mi pieniądze na dzieci w tym nie jedeno jego dziecko rządzi tymi pieniędzmi nie pokazł mi decyzji ile dostałam na nowo urodzone dziecko nie wiem ile było becikowego pokupił dziecku zakupy robi ,ale nie chcę dać mi karty z tymi pieniędzmi kase to brał całą ciąże straszył mnie nożami pchał mnie a teraz zakupy on rządzi co mamy kupować jak były by to jego piędzniądze a całą ciąże mnie denerwował co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja? Na litość kobieto uciekaj nożami Cię straszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciąży on Cię straszył nożem? Dlaczego nie wezwałaś policję? Mieszkasz w jego mieszkaniu, czy swoim? Według prawa nie może posługiwać się Twoją kartą bo to jest przestępstwo. Masz jakąś rodzinę? Jeśli nie to dzwoń do opieki społecznej tam Ci wszystko wyjaśnią i powiedzą co masz zrobić. Tak naprawdę to on cały czas okrada Ciebie i dzieci a Ty na to pozwalasz:-( Kobieto ocknij się, zadzwoń na policję, zadzwoń do banku zablokuj kartę a później wyrób sobie nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
becikowego miałaś 1000zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie 2tyś dostałaś = 1tyś-becikowe i 1tyś- dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka.(pewnie pobierasz na 1dziecko) Zabiera ci też 500plus -1.000zł/miesięcznie P.s Dziwne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×