Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arletta863

Ocieplenie domu

Polecane posty

Gość Arletta863

Witam, chciałabym ocieplić dom na jesień. Jakie macie doświadczenia w tym temacie ? Czym ocieplaliście swoje domy, jakich firm najlepiej kupować produkty, czego unikać ? Z góry dziękuję za podzielenie się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikać wełny i partaczy piwoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arletta863, po co chcesz ogrzewać dom? Przecież Ty jesteś gorąca dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ocieplać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molier
Domyślam się, że masz na myśli ściany ? Ja ocieplałem dalmatyńczykiem w systemie z innymi produktami Termoorganiki i jestem zadowolony, po pierwszym sezonie mogę śmiało stwierdzić, że izolacja się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał093
Przede wszystkim uważać na nieuczciwych producentów i sprawdzać wyniki kontrolowanych partii płyt styropianowych na stronie GUNBU http://www.gunb.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ocieplenie robił Columbus Energy - http://columbusenergy.pl/ Przyjechali, wycenili wszystko i jest cacy - a robota poszła sprawnie ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób wystawiają ofertę? bo mam dom po rodzicach - stara chałupa, ale jak słyszalam lokalnego fachowca i jego dywagacje o piankach, włóknach i styropianach to się załamałam - bez ładu i składu dobrze byłoby mieć wczesniej jakąś podstawę, nie wiem - wyliczenia czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjeżdża do Ciebie facet, robi audyt - czyli ocenia co w budynku lezy i wymaga poprawy, żeby całosc była na poziomie i spoko, a ocieplenie mialo sens ;) ma ze sobą też kamerę termowizyjną wiec bedziesz mieć wszystko na papierze ---- potem sobie gadacie o rozwiązaniach finansowych ---- a potem jest akcja ocieplanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi powiedzieli w biurze obsługi klienta akcja ocieplanie trwa 1-2 dni - w zależnosci od wielkosci bundynku i zakresu prac ;) mają ekipy w całej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budowlaniec1992
Jeżeli ocieplasz dom, to dobrze jakbyś pamietał o ociepleniu również poddasza przy pomocy tej firmy http://ocieplaniepianka.pl/oferta/ocieplanie-poddasza/ możesz zrobić to trwala na lata. Używają pianki poliuretanowej która szczelnie trzyma ciepło. Dzięki czemu pomieszczenie nie wyziębia się zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o materiał, to mam najlepsze doświadczenia ze stytopianem. Przede wszystkim jest to materiał łatwy w pracy - lekki, nie pyli. Dzięki temu nie trzeba się specjalnie przygotowywać Jest również prosty w montażu. A ocieplenie za jego pomocą jest wydajne, tylko należy wybrać odpowiedni styropian do swoich potrzeb - osobiście polecam grafitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od kupna styropianu, klejów etc, bo to co się dzieje od stycznia na rynku materiałów budowlanych przechodzi ludzkie pojęcie 😞  Popytaj w Kabexie, bo ten skład budowlany jeszcze poczatkiem lipca miał ceny o jakieś 20% niższe niż inne składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×