Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwymiotowanie tabletki

Polecane posty

Gość gość

Tabletki antykoncepcyjne biore od 3 miesiecy. W sobote uprawaialam seks z moim partnerem okolo 18, tabletke (6 z blistra) wzielam o 20:30. Okolo 1 w nocy wymiotowalam (troche za duzo wypilam) i tak do 9 rano. Wtedy przypomnialam sobie ze tabletka mogla sie nie wchlonac wiec wzielam nastepna. Potem o 20:30 wzielam nastepna zgodnie z grafikiem. Teraz przez nastepne 7 dni bedziemy sie zabezpieczac dodatkowo alr chce wiedziec jakie jest ryzyko zajscia w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi jakas zapijaczona gowniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie, wyraznie zadalam pytanie a nie prosilam o opinie osob ktore pomoc nie chca. Dodam ze mam 24 lata wiec gowniara raczej nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalną gowniara mozna byc i w wieku 40 ;) jakim kretynem trzeba byc by chlac i brac anty? przeciez to niedozwolone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie jest napisane ze picie jest niedozwolone w czasie brania tabletek anty:) A nie wiem skad takie wnioski ze chleje... niektorym wystarcza 3 piwka i jest juz tego za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lekarz to mowi przed wypisaniem. Lepiej zmien koniowala to 1. 2. skoro znasz swoj limit po na cholere chlejesz dalej? jakim debilem trzeba byc by nie liczyc sie z konsekwencjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×