Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co faceci są z kobietami, na których im NIE ZALEŻY

Polecane posty

Gość gość

np ci, którzy je zle traktują, bawią sie nimi, nie kochają ich ale są z nimi w zwiazku Pytam po co Myslalam,ze facet jak juz jest z kobietą, to taką ktora kocha, szanuje i z którą jest szcześliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo boją się,że innej nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- darmowy seks, - głód emocjonalny po zakończonym związku, - bo fajniej "mieć kogoś", - ugotuje, posprząta, łatwiej razem płacić rachunki itd. i to w sumie nie jest taki rzadki proceder. Ludzie często wiążą się z "braku laku" bo wolą to od samotności - jeszcze trzeba rzecz, że to działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facet lubi miec pelen brzuch i puste jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce im sie rooo.ochać a lepszy rydz niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla seksu co za pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet potwierdzam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilowy brak lepszego worka na spermę. potwierdzam powyższe jako facet, który wielokrotnie był z kobietami, które traktował wyłącznie jako zaspokojenie swoich potrzeb na jakiś czas, między związkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam do niedawna takiego, który się bawił. Może mnie teraz liznąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między nami do seksu nie doszło, więc może mnie podwójnie a nawet potrójnie liznąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On do ciebie żabciu może wróci, lubi mieć dwa zwierzątka - jeszcze pingwinicę bez szyi na krótkich nogach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się spotykałam z facetem, który próbował przy mnie zapomnieć o byłej. Był ze mną a ciągle marzył o jej powrocie. To było uwłaczające i zakończyłam tę znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam nieraz tą z braku laku, po to żeby kuta/fony miały co roochać, ale mi też się chciało i też byli dla mnie z braku laku (tylko w jednym gnoju byłam niestety zabujana). Już więcej nie wejdę w taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam nieraz tą z braku laku, po to żeby kuta/fony miały co roochać, ale mi też się chciało i też byli dla mnie z braku laku (tylko w jednym gnoju byłam niestety zabujana). Już więcej nie wejdę w taki układ. x u mnie też tak było :( ale w drugą stronę też tak bywa...kobiety wiążą sie z byle kim, a nawet wychodzą za mąż za facetow ktorych nie kochają, byle nie skonczyc jako stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś darkroomy berlińskie wspomonasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie chcieli związku ze mną, tzn. jeden chciał ale ja nie chciałam. Byłam z nim w seks-układzie kilka lat i skończyło się to, bo znalazł sobie dziewczynę. Co śmieszne chciał ją ze mną zdradzać, ale odmawiałam, aż w końcu zablokowałam numer tego prymitywnego złamasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś ma dziewczynę jak nomad basen wypełniony wodą na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Niech spływa na kajak , albo niech idzie do zoo :D I tak nie zaliczył. Teraz to on może mnie liznąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze ze facetowi często trudno przyznać się do prawdziwych intencji i oszukują partnerki swoje. Ale kobiety ślepo zakochane nie chcą dostrzec tych drobnych elementów które pokazują ze nie tak powinien wyglądać związek. Dopiero po rozstaniu wszystko układa się w jedną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wygody . tak jak i kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×