Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila99991

Facet maminsynek, toksyczny związek?

Polecane posty

Gość Kamila99991

Witajcie, od wielu tygodni zmagam się z myślami o moim związku , a nie mam się kogo poradzić. Z moim chłopakiem jesteśmy ze sobą od roku. Jest to bardzo czuły i fajny facet. Jest mi z nim dobrze i go kocham. Niestety zauważyłam ,ze jest on bardzo samolubny i absolutnie nie obchodzi go moja przyszłość ani moje sprawy. Mam obecnie 23 lata i kończę studia . Od października chcę iść do pracy,aby móc się usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców. Chcę zostać księgową . Bodajże w maju tego roku powiedziałam o tym mojemu chłopakowi. Jego reakcja mnie bardzo zszokowała, otóż oznajmił mi ,że to średni pomysł abym była księgową , powinnam za to pracować w domu, najlepiej przy komputerze i mieć wolny czas dla niego (dodam ,że mieszkamy osobno i zawsze płacimy za siebie osobno). Wtedy byłam jeszcze w niego bardziej wpatrzona niżeli teraz i trochę mnie to zamurowało , dlatego chyba niczego nie powiedziałam. Druga sytuacja miała miejsce w lipcu, kiedy to chciałam pójść na kurs księgowoci, który znalazłam w bardzo okazyjnej cenie i po którym była jeszcze spora szansa na pracę. Bardzo się cieszyłam i od razu chciałam mu powiedzieć o tym. Niestety jego reakcja nie była taka , jak sie spodziewałam . Oznajmił , że przecież musimy na wakacje jechać do jego znajomych, więc jak ja mogę iść na jakiś kurs? Ja głupia się zgodziłam na 2 długie wyjazdy w tym roku zamiast tego kursu. Ok , czasu już nie cofnę. Boli mnie jednak to, że jego nie obchodzi to , jaką ja będę mieć pracę , natomiast częśto mi zarzuca ,że jej nie mam... Natomiast gdy chcę zdobyć fach poprzez jakiś kurs czy fakultet , to też jest źle. Kolejną kwestią jest to ,że jest strasznym maminsynkiem . Ma on już 28 lat, a w każdej kwestii tj. nowy przepis, nowy środek czyszczący , sprzątanie itd. radzi się swojej matki przez telefon. Nigdy nie zrobił chyba niczego bez jej rady. Czuję też , też jestem grubo poniżej jego rodziny w jego hierarchii . Nie jestem dla niego tak ważna , jak matka , czy siostra. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jak jedzie do rodziny, to zawsze Im coś kupuje , jakieś słodycze, kosmetyki itd. Gdy wraca do domu, nigdy nie kupuje mi niczego. Nigdy nie otrzymałam od niego prezentu ani zaproszenia gdzieś bez okazji. Nawet gdy mnie podrzuca do domu, a ma po drodze ,np. jak pomagam mu robić zakupy, to jeszcze się mnie pyta czy przypadkiem nie chce złapać autobus który właśnie nadjeżdza... O swojej siostrze , która pracuje w call-center mówi jak o jakimś geniuszu, wychwala ją pod niebiosa jaka to mądra i zdolna nie jest. Ta dziewczyna nawet angielskiego nie zna a po studiach jest. O mnie nigdy niczego nie mówi do innych, nigdy mnie nie wspiera w ważnych sprawach ani nie pyta o nie. Nawet mi komplementów nie mówi , a jak wracam od fryzjera to się pyta czemu znowu nie widać różnicy :/ aż mi się płakać czasem chcę jak o tym myślę. Ostatnią kwestią jest to ,że nigdy mi nie powiedział ,że mnie kocha. Czasami tylko mówi ,że mnie lubi i to w trzeciej osobie l.poj. Co o tym sądzicie? Jakieś rady, a może po prostu ja przesadzam i wymagam za wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 33
skoro masz wątpliwości i ci się nie podoba to chyba sama odpowiedziałaś sobie na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj dziewczyno.ja wyszlam za maz za takiego,horror.ze wszystkim latal do mamuski,wywlekal nasze prywatne sprawy publicznie,chytry na pieniadze i bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz to na co godzisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila99991
Cały czas jednak żywię nadzieję że się zmieni i że zacznie mnie traktować i stawiać na pierwszym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×