Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobietom przeszkadza że facet jest prawiczkiem?

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam 22 lata jestem szczupły wysportowany według mojej babci nawet przystojny :P Wciąż jestem prawiczkiem i nie czuję się z tym źle. Jeżeli chodzi o wygląd to podoba mi się większość dziewczyn w moim wieku natomiast co do charakteru mam duże wymagania. Nie znalazłem do tej pory żadnej dziewczyny z którą mógłbym stworzyć poważny związek a seks bez zobowiązań uważam za niemoralny. Czy przeszkadza wam że facet jest prawiczkiem jeżeli jest ogólnie ogarnięty i wynika to z jego zasad a nie ze słabości albo brzydkiej facjaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A interesują cię tylko dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Jakbym sam to pisał :p Nawet wiek się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałbym dziewice natomiast jak dziewczyna miała jakiś poważny związek to aż tak mi to nie przeszkadza nie mam zamiaru czekać do ślubu więc sam tego też nie oczekuję. Ale puszczanie się po kiblach z przypadkowymi kolesiami albo nowy facet co 3 miesiące niestety u mnie skreślają dziewczynę. Nie wymagam od nikogo więcej niż od siebie ale skoro trzymam poziom to też tego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość prawiczków zdradza swoje kobiety, które nie były dziewicami, bo są zazdrośni, że one mają więcej doświadczeń od nich. Czy ty byłbyś w stanie być wiernym dziewczynie, która nie była dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uznaję zdrad. Jeżeli coś by mi zaczęło bardzo przeszkadzać to po prostu bym to otwarcie powiedział i zakończył związek. A jak by była na tyle fajna, że pomimo że nie była dziewicą chciałbym się z nie związać to nie drążyłbym tematu. Ale zawsze musi być coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś problemy psychiczne? Niestety czesto się to zdarza u mężczyzn między 21 - 26 rokiem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×