Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zona mnie zdradza

Polecane posty

Gość gość

witajcie mam taki problem wczoraj przylapalem zone z kochankiem robili to w naszym łóżku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się było dołączyć i wyruc/h/ać sukę na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez nie zartuj sobie postaw sie w mojej sytuacji co bys ty zrobil jakbys zobaczyl zone z innym co innego mowic a co innego zobaczyc mnie zamorowalo byli tak zajeci soba ze nawet nie wiedzieli ze wszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty pierwszy jestes zostaw ja nawet sie nie zastanawiaj pewnie od dawna cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku mnie zamourowało ze moja ukochana zona z innym w****ilem sie zaczelismy sie szarpac z jej kochankiem ale nas rozdzielila i zdazyl uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmawiamy ona probowala mi wyjasniac ale tu nie ma czego wszystko widzialem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widziałem tylko widziałem zaraz po rogi mi przyprawiła z turasem w Niemczech musiała mi opowiedzieć taki był warunek ale niestety nie uciagłem tego całe życie to będziesz widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty się jeszcze zastanawiasz. Zdrada to zdrada i nigdy nie będzie już tak samo. I pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem dlatego nie chce z nia gadac i glupich tlumaczeń sluchac jak sobie pomysle ze to robili w naszym łozku i do tego jescze ponczochy i szpilki dla niego zakladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie wiem co ona w nim widziala bo ona ma 29 lat a ten jej facet wygladal mi na ponad 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary jak świat, nie Ty pierwszy i nie ostatni,sa tylko 2 wyjscia,jesli potrafisz wybaczyć i nie będziesz wspominał jej tego przy każdej okazji to wybacz, a zeby poprawić sobie humor przespij sie też z jakąś kobietą,jak nie to rozwód, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez kiedys załozyła ponczochy a wesele do kuzyna i nie mogłes sie powstrrzymac musialem ja bzykną w toalecie prosiła tylko zebym jej nie potargała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wiem czy mnie zdradza nie przyznala sie do tego a ja jej tez nie nakryłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast skomleć idź i zerżnij sobie jakąś laskę dla poprawy nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chce innej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ona jest aktywna podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no uprawiamy seks co jaki czas i ogolnie jest ok loda mi zrobi ja ja pukne jakos nie ma oporów ale ponczoch nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość s
Ja tylko mogę powiedzieć że ciągle mam ten obraz przed oczami mimo że tylko domyślam się jak było i nie da się z tym żyć a minęło 10 lat i tyle sam zobaczysz zwariujesz napisz za rok czy mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez nakryłes zone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zupełnie ale wszystko wiem z detalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóżniłem się 10 minut niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Szyderca bezlitosny ma rację. Widocznie tamten potrafił z niej wydobyć to czego Ty nie umiałeś. Trudno cokolwiek doradzić. Zawsze jest ryzyko, że nawet jak jej wybaczysz będzie dalej spotykała się z tamtym. Popadniesz w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tobie że samo podejście jest dziwne że na drugi dzień wszystko w pompie ma normalnie żadnego poczucia winy to dobrze nie wróży sam zobacz co ona myśli prowokuj naciskaj ja trochę pytaj dlaczego że już jej nie ufasz w kłutni wyjdzie jej prawdziwe oblicze prędzej czy później alkohol też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest to o tyle niewiarygodne, że po takim nakryciu z kochankiem normalną reakcją jest wyrzucenie kogoś z domu lub spakowanie walizek i wyprowadzenie się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiko
"Etienne"masz racje ja odrazu bym spakowal manatki i za szmaty i za dzwi dowidzenia pani... Mlody glowa do gury tego kwiatu jest pul swiatu i dwie ameryki... Napewno znajdziesz moze nawet lepsza od niej ;) wiem cos o Tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×