Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na kolejne wakacje, chyba znów Zakopane

Polecane posty

Gość gość

Znalazłem na fajnej i czytelnej stronie www.zaplanujwczasy.pl tanie noclegi w sezonie. Gdzie na innych wyszukiwarkach miałem z tym spory problem. ja jak co roku wybieram Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilithy
Jak dla mnie to jeszcze Bookapart ma czytelną stronę i fajne noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruelle
Zakopane to dobra opcja, a Bookapart ma naprawdę fajne kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmina77
Zakopane w sumie całkiem fajne miejsce, ale nie wybrałabym chyba takiego miejsca na wakacje. Wolałabym Karpacz albo Szklarską Porębę. Z Bookapartu też mi się zdarza skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliseja
Bookapart lubię, ale Zakopane na wakacje to wg mnie kiepski pomysł, wolę mniej oblegane kierunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
San Escobar polecam, tania egzotyka a dla Polaków zniżka duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Karpaczu i bardzo nam się tu podobało. Dzieciaczki szalały na placach zabaw a my wieczorkami siedzieliśmy w hotelu z mężem przy dobrym winku. Na nocleg wybraliśmy hotel koala w Karpaczu http://www.willa-koala.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również byliśmy w Karpaczu. Bardzo chętnie tam wracamy. Dzieci bardzo lubią z nami tam spędzać czas. Już odliczamy dni do ferii, bo właśnie tam się wybieramy. Noclegi Karpacz znalazłam na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxarina
Jeśli chodzi o wyszukiwarki to ja najczęściej wybieram Bookapart. A jeśli chodzi o kierunek to wolę okolice Zakopanego, ale to i tak poza sezonem. Bardzo lubię Sól—Kiczorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedźcie do tych zdzierców z ciupagami, Zakopane to syf tłok smog i korki ! Po Uj tam jechać? Wakacje to tylko Włochy Hiszpania albo Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki ana
A nie lepiej jechać gdzieś indziej niż Zakopane? Myślę, że warto poszukać jakichś mniejszych miejscowości. Noclegów najlepiej szukać na Bookingu albo Bookaparcie. Ja od siebie polecam np wybrać się w Bieszczady albo Karkonosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie się zgadzam z przedmówcami, ja bym też wolała jakieś inne miejscowości niż Zakopane. A ja też często rezerwuję kwatery poprzez Bookapart i Booking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Zakopane może być fajne, zwłaszcza po sezonie :) Ja własnie zarezerwowałam sobie kwaterę na bookaparcie na kilka dni w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakopane tak ale na teraz tzn. jesień wiosna tez ok. ale w sezonie bym tam nie pojechała . wybieram np. zawoje zywiec itp. gdzie w srodku sezonu ludzi jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×