Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziubens

praca licencjacka po angielsku, pomocy

Polecane posty

Cześć dziewczyny, potrzebuje pomocy w napisaniu pracy licencjackiej w języku angielskim, a konkretnie pracy z metodyki nauczania języka angielskiego. Zmagam się z tym już od 3 miesięcy ale ciągle mi brakuje czasu, bo pracuje , a jak już coś napiszę to nie podoba się to mojemu promotorowi- przyznaje nie jestem dobra w pisaniu takich prac i tworzeniu wszelkich prezentacji na komputerze, przychodzi mi to z wielkim trudem i jest to dla mnie na prawdę męczące dlatego odkładałam to w nieskończoność. Wiem, że sama nie dam rady tego napisać, więc jeśli znacie kogoś kto zajmuje się pomocą w pisaniu prac licencjackich po angielsku to bardzo proszę dajcie mi znać bo na dzień dzisiejszy utknęłam w martwym punkcie i nie wiem co dalej. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nikt Ci za darmo nie pomoże ... Zwłaszcza tutaj ... Ty chyba nie wiesz, ile bierze copywriter piszący po angielsku za godzinę/dniówkę/ za daną pracę?? zdziwiłabyś się (wiem co mówię, pisałam co nieco po angielsku krótkie teksty na zamówienie płacono mi w euro). Co i gdzie studiujesz? Jeśli można zapytać. pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twojej wypowiedzi wynika, ze studiujesz albo anglistyke albo w kollegium nauczycielskim. Prace sie pisze wlasnie po to, zeby przez ten proces sie czegos nauczyc. Nie tylko zdobyc wiedze w temacie, ale nauczyc logiki wypowiedzi i rzeczowej argumentacji. Nie nastapi to z dnia na dzien. Nie podoba sie promotorowi? Widocznie nie opanowalas jeszcze tych umiejetnosci. A moze twoj angielski jest zbyt slaby? Skandaliczne jest to, ze chcesz uciec sie do falszerstwa, aby zdobyc dyplom. Rozumiem, ze gdyby student np medycyny wyrazil podobna prosbe, bylabys oburzona. Ty tez masz odpowiedzialnosc,wobec przyszlych studentow zeby byc kompetentna. I jeszcze kwestia po prostu zwyklej uczciwosci. Ale to pojecie juz chyba dla ciebie jest abstrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×