Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wybratorownik

Zaspakajam żonę wibratorem, czy to grzech

Polecane posty

Gość Wybratorownik

Zona twierdzi że tak. A ja myślę że nie. Jak żonie swędzą plecy to ją tam podrapie. Gdy swędzi szparka to tylko usuwam swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie grzech, tylko występek. Albo uczynek miłosierny co do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie obchodzi, co durna katolska religia na temat sadzi? Masz jedno zycie i chyba tez swoj mozg, ze mozesz zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w Polsce ciężki grzech. Za granicą tylko występek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to normalna sprawa. Sama lubię czasem jak mój partner zaspakaja mnie żelowym penisem czy innymi akcesoriami tego typu. Co prawda najbardziej lubię czuć w sobie prawdziwego twardego i ciepłego członka. Kiedyś mój partner zastał mnie jak kochałam się z koleżanką takim dwustronnym żelowym penisem. Spodobało mu się to i podnieciło!! Czasem spotykamy się owym trójkąciku by dodać trochę pikanterii do naszego związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce to śmiertelny grzech. Pójdziesz do piekła. A jak okradniesz kogoś, co Cię ksiądz spyta a jak to robisz, może razem pójdziemy kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się wyspowiadać u Rydzyka, on każdy grzech odpuści. W wyszukiwarce wpisz ; ojciec dyrektor.pl ale musisz zapłacić 25,- zł bo spowiedź będzie nieważna. Rabat dostaniesz 20% jeżeli wyślesz swoje grzechy e-mailem: grzechy@radiomaryja.pl. Jak umrześ, to pójdziesz do nieba. A jeżeli Rydzykowi zapłacisz 20 tyś. zł. to on załatwi Ci niebo na wieczne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem od znajomego księdza spowiada się z masturbacji większość młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobi to ksiądz grzechu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony ruhacz
A dlaczego tak? nie chcesz jej, czy ci nie staje?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli seks w małżeństwie to grzechem jest tylko wytrysk poza pochwą. Nawet oral, ale zakończony wytryskiem w pochwie nie jest grzechem. Żadne pieszczoty męża wobec żony nie są grzechem. Mnie się wydaje, że dla Kościoła wytrysk w ustach jest po prostu jedną z form antykoncepcji, a tej jak wiadomo nie popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tez powiedziane, ze mąż ma zaspokajać potrzeby żony...skoro takie ma to wszystko OK. Traktuj to jako gre wstepna i jako calosc aktu...nawet ja jest rozwleczony na kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony ruhacz
Ale z wpisu autora wynika że oni jej tylko wkłada wibro zamiast normalnie wziąć i wyruhać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już nie może, tylko trzyma za grzywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce to śmiertelny grzech, pójdziesz do piekła. Ale zapłacz Rydzykowi 20 tyś. zł, to załatwi Ci niebo. Możesz również wyspowiadać się za 20,- . grzechy@radiomaryja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota, ja nie mogę zaspokoić żony naturalnie, ale wibratorem zawsze sobie pomagam i oboje jesteśmy z tego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też mąż zaspokaja sztucznym penisem i nie uważam że to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator lepszy niż facet, bo zawsze twardy i wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po stosunku z żoną poprawiam jej sztucznym k*****m, po prostu ona potrzebuje więcej niż ja mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktykujący katolik
Bzdury opowiadacie! Grzech jest wtedy kiedy facet spuści się poza cipką, niestety męski orgazm wiąże się z możliwością zapłodnienia jeśli jest w cipce... zakładając, że masz miękką faję, albo Ci się nie chce i robisz zonie dobrze sam nie mając orgazmu to nie ma problemu! Mało tego, jeśli tryśniesz w niej a dogadzasz jej jeszcze wibratorem - też nie ma problemu... wszystko jest dozwolone w KK byleby było małżeństwo sakramentalne i wytrysk w cipce albo brak wytrysku faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy po 50-tce, ja leję żonie do cipki, ale ona potrzebuję więcej to wtedy zadowalam ja sztucznym penisem bo ona potrzebuje do końca, głęboko i większego niż mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 60-cio letni mąż też pomaga sobie sztucznym penisem, często mnie rozpieści a potem chuj mu nie wstaje i ***** mnie sztuczną pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po kilku *****ch się spuszczam i wtedy dokańczam wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast wibratora dobrego kochanka dla żony załatw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też chciał mnie zabawić sztuczną pałą, olałam go i bzykam się z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×