Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sytuacja z kolezanka

Polecane posty

Gość gość

W czwartek mialem swoje 22 urodziny. Caly czas bylem prawiczkiem, wiec postanowilem to zmienic. Wszedlem na rokse i umowilem sie z dziewczyna w moim wieku. Tylko, ze okazala sie nia byc dziewczyna z rownoleglej klasy z liceum. Widujemy sie srednio raz na miesiac, mamy wspolnych znajomych. Strasznie spanikowala, ja tez. Zaczelismy sie rozbierac, ale caly czas bylo tak dziwnie, w polowie przerwalismy. Spytala czy mozemy przelozyc spotkanie na inny termin. Zgodzilem sie. Dzisiaj do niej napisalem na fb i wyskoczyla na mnie, czemu na fb do niej pisze z takimi rzeczami. Podobama mi sie, chcialbym z nia to zrobic do konca, ale w sumie to nie wiem co robic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, skonczylem jak mialem 18 lat, jestem z wrzesnia. Ona chodzila do rownoleglej klasy gdy ja tez bylem w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, po prostu z nią pogadaj, najlepiej w cztery oczy żebyście mogli sobie wszystko wyjaśnić. Nie dziwię się że jest skrępowana, bo pewnie nie chce tak żyć jak teraz a tutaj jej znajomy sie dowiaduje co robi i potem piszesz do niej na fb. Na pewno nie czuje się z tym komfortowo. Postaw się na jej miejscu i pogadaj z nią szczerze. Najwyżej Ci odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×