Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj pies nie chce jesc pomocy

Polecane posty

Gość gość

Mam szczeniaka 6 mc od poczatku byly z nim takie problemy. Suchej karmy nie chce jesc a testowalam juz blisko 15 roznych i zadna mu nie smakuje. Karmy w puszkach tez nie ruszy a dawalam przeróżne i wszystkie poszly do kosza. Jadl ladnie gotowanego kurczaka z marchewka ale juz mu sie znudzil i id kilku dni naprawde nie wiele je. Wczoraj nie jadl caly dzien dopiero pod wieczór zjadl cala miske kurczaka z ryżem i marchewka. Dzis nie jadl caly dzien ma w jednej misce sucha karme a w drugiej gotowane udka kurczaka z marchewka i odrobina oliwy i ci jakis czas podchodzi wacha i nawet nie tknie. Juz nie wiem co mam robic martwie sie ze jest glodny ale co ja mam mu dac. On czeka na bulke z szynką albo schabowego ale to dla psa niezdrowe:( pomozcie co robic z takim psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz chorego psa i jeszcze durno pytasz co zrobic? Dziewczyno on potrzebuje lekarza i8 to szybko... On ci zdycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesra a nie zdycha. Moja siostra też ma takiego psa. Chodziła z nim po weterynarzach. Okazało się że pies sobie kaprysi bo wyczuł że ma nadopiekuńczych właścicieli co mu chcą z każdej strony dogodzić. Weterynarz kazał nie wejść sobie na głowę i podawać mu to co zwykle. Jak zgłodnieje i kaprysy miną to sie rzuci na miskę. Jak nie zje dzień lub dwa to nic sie nie stanie. Ja kiedyś kota mojego dałam na przetrzymanie. Prawie 2 tyg nie chciał jeść, czekał na lepsze rarytasy na które wtedy kasy nie miałam. W końcu dał za wygraną i sie rzucił na jedzenie. Od tamtej pory ładnie zjada do dziś, nie grymasi już. Czasem zdarzy mi się dać mu chrupka, jajecznicę albo kawałek kromki z pasztetem jak nachalnie mruczy pod nogami. Nic sie przecież nie stanie jak zje coś zakazanego raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka tematu. Spokojnie pies nie zdycha i jest zdrowy, ten problem z jedzeniem jest u niego od kiedy go mam czyli od ok. 4 miesiecy. Dodam, ze to buldog francuski i zachowuje sie jak prawdziwy francuski piesek. Przyznam, ze nigdy sie z tym nie spotkalam zeby pies przeszedl obojetnie obok miski z miesem. Mialam juz wczesniej psy ale ten problem nie byl mi znany. Przyglodzenie go nic nie daje, zazdroszcze właścicielom ktorzy maja normalne psy. Nie powiem ile kasy wyrzucilam w bloto na rozne karmy z wyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on cie sprawdza i chce żebyś mu nadskakiwała z coraz to bardziej wymyślnym jedzeniem. Daj mu zwykłą karmę. Codziennie to samo. W końcu pójdzie po rozum do głowy i skuma że nie dasz sie wykorzystywać i musi jeść to co ty mu dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie sprawdza? biedny pies pewnie ma alergie, a ta menda nawet mu nie chce testow zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym spróbowała dać mu jakieś przysmaki, na przykład taki Snack Skin & Coat Dog od vetexpert, mój psiak to uwielbia i jeszcze się nie zdażyło żeby nie miał na nie ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies powinien jeść dwa razy dziennie. Z tym, że są psy, którym wystarcza jeden posiłek. Ważne tylko, żeby psu nie zabrakło wody do picia, wodę musi mieć cały czas dostępną. Weź psa do weterynarza, bo może coś mu się w pysku zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×