Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile Macie kosztow stalych miesiecznie wszystkich oplaty mieszkaniowe

Polecane posty

Gość gość

telefony zajecia dodatkowe dzieci karnet czy koszty paliwa.Nie liczac kosztow na jedzenie ubrania czy leki. Ja mam wszystkiego na dzien dzisiejszy ok 1100zł w tym czynsz, prad , gaz woda, tvo net telefony. rate za kredyt i zajecia dodatkowe dziecka. ale bedzie wiecej bo wieksza bedzie oplata za gaz i prad,. wiec bedzie w zime ok 1300zł i tak to dla mnie bardzo duzo.Ajak to wyglada u was? Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie liczę, pieprze, po co się będę męczyć liczeniem jak za mnie płaca puści podatnicy i dają jeszcze 500+ na 6 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo. Kredyt 3500, czynsz 500, gaz 100, prad 100, tv i tel 150, przedszkole 250, tance 150, ksiegowa 200, transport 300, leki okolo 200 (koszt staly, choroba przewlekla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2900 w tym kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosc sporo. my mamy razem z mezem malo kasy maks 3500 w porywach do 4000zł na nasza 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopieprz sobie jeszcze kilka bachorów to dostaniesz na każde z nich 500+ i będziesz miała na opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko mio wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie to nie wiem ile tak dokładnie... ok 1200zł to napewno, może trochę więcej-1300. Nie mamy kredytu ale mamy dość spory czynsz bo ponad 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajem plus czynsz to ok 950 zł, woda w granicach 70-80 zł, prąd jakos 75, gaz co drugi miesiąc ponad 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć 1100zł opłat razem z kredytem to marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 900 euro z kredytem (620) włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie, woda, śmieci ok 550zł Prąd ok 100mc Ogrzewanie wody i mieszkania (piec Co) drzewo 2700 rocznie. Czyli miesięcznie wychodzi 225. Wychodzi 900 miesięcznie za koszty utrzymania mieszkania. Dzieci 7 latka nauka gry na pianinie w mdku 150 zł miesięcznie plus rata za instrument:-) 200 mc Młodszy 3,5 latek ma zajęcia dodatkowe w przedszkolu, koszt łącznie z posiłkami 650zł Najmlodszy na chwilę obecną pampersy, jakieś kosmetyki, itp:-) nie podliczamy go:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla mnie człowiek (chodź na to określenie nie zasługuje ) który na dzieci mówi "bachory" to zwykły bezużyteczny śmieć gó'w'no warty ,gardze takimi "ludźmi" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rata 700, czymsz 500, prad gaz 200, tv i tel 220... To już 1620. A jeszcze ubezpieczenia, przedszkole dziecka, paliwo to juz 700 kolejne. Czyli jakieś 2300 na same stałe oplaty. Reszta zostaje na życie czyli zakupy i inne niespodziewane wydatki. Nieduzo bo jakieś 1700 - 2000. Nas jest troje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani z 21.20 starcza wam te 1700zł na zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego wlacznie z zajeciami dodatkowymi dziecka (ktore akurat sa dosc tanie) mamy miesiecznie 1440 funtow. Stirling, Szkocja, wiec nie sadze ze to sie liczy skoro jednak pewnei w pytaniu o Polske realia chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
Ok 2400 euro. W tym jest 1600 kredyt a reszta to oplaty za mieszkanie (woda, smieci, sprzatanie, trawniki...) podatki, prad, telefony/internet, paliwo, szkola corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, ale wy zarabiacie.. ja mam stałych kosztów ok. 550 zł, oszczędzam na wszystkim, mieszkam w domu, najdrozsze ogrzewanie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TezLubiePowedrowac dziś Za co i gdzie aż taki kredyt? Bo my w średnim mieście we Francji, w fajnej dzielnicy, mamy te wspomniane 620 euro za 71m2. Na 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosx 21:34 nie wiem cxy to pytanie do mnie (21:05), jesli tak to jako tako starcza. Przy czym dziecko już przedszkolak wiex nie kupuje żadnych pieluxh itp. To kasa na jedzenie, co tam potrzeba z odzieży czy małe przyjemności.Owszem mogloby byc lepiej ale rata na kupno mieszkania "doszła", więc co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2630 około. W tym przedszkole, angielski, moje studia, kredyty razem i wszystkie oplaty mieszkaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok 2 tys. Miesiecznie mamy jakies 3,5 -4 tys. I jeszcze 600-700 zl odlozymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.33 No jak się ma swój dom bez kredytu to malutko wychodzi, nie każdy ma takie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 2700 miesięcznie nie licząc jedzenia i chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stałe 1200 zł dochód miesięczny mój i męża to 4500 zł + do teraz tzn wrzesień 500 zł na dziecko . 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosx 21:34 "nie wiem cxy to pytanie do mnie (21:05), jesli tak to jako tako starcza. Przy czym dziecko już przedszkolak wiex nie kupuje żadnych pieluxh itp. To kasa na jedzenie, co tam potrzeba z odzieży czy małe przyjemności.Owszem mogloby byc lepiej ale rata na kupno mieszkania "doszła", więc co zrobić" rozrzutni jesteście okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łącznie ze wszystkim wydatków mamy zawsze ok 5 - 6 tys. To oczywiście kredyt, przedszkole, rachunki, ale też jedzenie, chemia, utrzymanie samochodu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
gość wczoraj My tez Francja :), bliskie przedmiescia Paryza, mieszkanie 75m, kredyt 290.000 euro, na 17 lat. Niestety takie ceny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak : 1200 rata mieszkanie (w tym czynsz) Dwa telefony 190 Internet 100 Karnet na basen dziecka 100 Angielski dziecka 170 Dwa samochody około 500 Prad około 300 (wszystko na prąd w mieszkaniu ) Myśle,że należałoby doliczyć jeszcze moj i męża karnet na siłownie to 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniej wypowiedzi/sporo tego a ile macie dochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×