Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podrywanie Flirt

Polecane posty

Gość gość

Jak poderwać znajomą z która mam ostatnimi czasy słaby kontakt ? O czym z nią rozmawiać aby jej dac do myślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ona ? Bezmyślna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro , jak piszesz jest ona już znajomą - powiedz jej, lub napisz, że nie możesz przestać o niej myśleć, że Cię fascynuje, że tęsknisz. .. a tęsknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mnie poderwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkret. Zaproś ją na kawę. To wówczas jest szansa na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Jak będziesz dawał jej do myślenia,to możesz się nie doczekać aż się domysli. Pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam jej to wprost powiedzieć przecież to będzie szok... Napewno się nie spodziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Wprost. Inaczej nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę naprawdę razem na pewno na pewno osobno - tak przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde trochę mam obawy zależy mi na niej a jak powiem jej to tak bezpośrednio może ze tak powiem mnie odrzucić i mogę stracić też koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego myślisz, że randka to jest już związek? Pójdzie na kawę i wtedy zobaczysz czy Cię chce. A nie krążysz bez sensu. Odmowa raczej niemożliwa, chyba że ma kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nie da się poderwać kobiety bez zaproszenia jej na randkę. No way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzmy że jestem w takiej sytuacji a w zasadzie dziewczyna o której mowa ma obecnie trudna sytuacja ponieważ ma chorego ojaca i ciągle nie ma czasu na spotkanie... Mam cierpliwie czekać czy " naciskać " na nią ? Jak często mogę pytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj o spacer. Jak odmawia tzn że nie ma do tego głowy albo nie chce randkować. O spacer w wolnej dla niej chwili możesz zapytać swobodnie, może to będzie dla niej miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz sytuacja wygląda tak że ja jestem od 6 tyg w Polsce jak wróciłem skontaktowalem się z nią ze chciał bym się spotkać ale ciągle nie mogła po 4 tygodniach napisałem późnym wieczorem czy mogę chwilę zadzwonić bo muszę się coś zapytać ( chciałem zaprosić na wesele) wtedy powiedziała że będzie po 21 u mnie w mieście i wpadnie na chwile. Jak okazało się wracała od taty ze szpitala którym leży na paliatywnym... ( wiadomo o co chodzi ). Zapytałem o to wesele odmówiła choć miała ochotę iść (byłem zaskoczony tym jak było jej szkoda). Porozmawialismy oferowalem swoją pomoc, przepsosilem ze wgl zawracalem jej głowę nie wiedziałem że z tatą się pogorszylo. Od w tygodni nie mamy kontaktu podejrzewam że ciągle dom praca szpital itd. I co daje ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×