Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość lenka0311
Dziewczyny które mnie pytaly. To tak jestem w 3 ciąży . ale mam tylko 5 letniego synka. Druga ciaza skonczona w 14 tyg i tez.chłopczyk Teraz już w 13 tyg lekarz na 80% mówił ze chłopiec a teraz tylko na.każdej to potwierdza. Na polowkowe jestem umowiona na 30.01. Dziś miałam wizytę . wyszły mi bakterie w moczu ale mówił żeby powtórzyć badanie bo reszta cala jest super tylko te bakterie. Na bóle i stawianie macicy no spe i póki pomaga to super. I w razie cos to dzwonić. Posluchalam sobie serducha naszej kruszynki ;) bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i na wstępnie gratuluje wszystkim przyszlym mamom i tym starajacym sie w 2018 samych pozytywnych testow. Ja jestem w pierwszym podejsciu staran. Obecnie jest 18dc. Wg kalendarza owulka byla 14stego. Dodam ze cykle regularne od lat 28 lub 29 dni. Troche sie pogmatwalo bo bylam przeziebiona i obserwowalam sluz plodny po owulacji. Wczoraj byl spadek temperatury a dzis znow skok na 37.2. Dodam ze temp zawsze mierze wieczorem o tej samej porze. Bol podbrzusza od owulacji az do dzis...dopiero dzis sluz kremowy. Ostatni stosunek 3 dni przed owulacja. Za tydzien planuje wykonac test. Dodam jeszcze ze testy owulacyjne wyszly przez kilka dni ciemne kreski ale nie az tak bardzo jak testowe. Czy ktos jeszcze jest w oczekiwaniu? Pozdrowiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka ile tej nospy bierzesz? I jak to było u Ciebie dokładnie z tymi bólami i stawianiem macicy? U mnie też coś takiego się zaczyna, ale nie wydaje mi się to niepokojące. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Póki co biorę tylko jak potrzeba . jedna lub dwie dziennie wystarcza. Nie mam twardo zaznaczone ze 3×2. Czy coś. Mam brać jak trzeba ale nie więcej niż 3 razy dziennie. I tak jest. Wieczorami najbardziej mi to dokucza i bez wysiłku tak jak w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja od tego. Za tydzień bede testować czy sie udalo. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka a co się stało ze straciłaś ciąże? Robiłaś jakieś badania? Coś wiesz? 14 tydz to w sumie taki nietypowy czas poronień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ciaza od początku byla zagrożona . bardzo duży krwiak . plamienia na przemian z krwawieniami cały czas . byłam na kontroli wszystko było okej . po kilku dniach kolka nerkowa 39 temp szpital i straszna wiadomość ze serduszko nie bij*****adania za dużo nie wniosły. Podejrzenie ze od nerek . crp ponad 60 wiec stan zapalny był jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka dziękuje za odpowiedz, przykro mi. Teraz na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Nie ma innej opcji. Już półmetek praktycznie :) Co u reszty dziewczyn? Jak się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Mi ciężko spać w nocy. Bolą mnie biodra od leżenia. 2kg na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Ka po odstawieniu Duphastonu poczułam się o niebo lepiej. Pojawiła się energia do życia i juz nie wymiotuje. Ustały tez bóle głowy. We wtorek 16.01 mam lekarza. Zobaczymy co powie na to odstawienie. Plamien nie mam. Tylko czasami ciągnie bardzo brzuch (szczególnie się podnoszę z pozycji siedzacej)Juz nie pamiętam czy tak miałam w 1 ciąży. ... Jutro kończę 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Cześć dziewczyny. Mało się teraz odzywam ale zamieszanie z budową sprzedażą i niebawem przeprowadzką pochłania mnie prawie całkowicie. W niedzielę synek wyjeżdża na zimowisko to troszkę odsapne. U mnie mdłości zdecydowanie mniejsze ale wymioty mi dalej dokuczają choć tylko rano już. Jest o niebo lepiej a do wymiotów się już przyzwyczaiłam U mnie mdłości zdecydowanie mniejszy ale wymioty mi dalej dokuczają choć tylko rano już. Jest o niebo lepiej a do wymiotów się już przyzwyczaiłam. Też idę we wtorek do lekarza i liczę na to że umówię się od razu na połówkowe. Mam nadzieję że potwierdzi się że to będzie dziewczynka , wtedy będzie równowaga w domu. Pozdrawiam gorąco i życzę ogromu energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
u mnie nadal mdłości i wymioty rano a potem już dużo lepiej niż wcześniej już przyzwyczaiłam się do tego ale trochę apetyt większy choć nadal odrzuca mnie od mięsa i innych produktów, ale waga 3kg na plusie od początku ciąży a za pare dni zaczynam 17tc ,brzuszka nadal nie widać choć jestem osoba szczupłą ale podobnie miałam w poprzedniej ciąży ze spodnie ciążowe dopiero po skończonym 5 miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dziewczyny współczuję wam tych mdłości . ja na szczęście już mam coraz rzadziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja w pierwszej ciązy mdłości miałam tylko przez 3tygodnie a teraz od 8tc do teraz i są bardziej intensywne ale może to wina luteiny którą nadal przyjmuje a w pierwszej ciązy wcale jej nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
dziewczyny miała któraś z was wózek x landera? ja zastanawiam się nad nim a termin mam na początek maja wiec już coraz blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynka miala x landera xpulse byla bardzo zadowolona, duza spacerówka i gondola ok. Ja sama chce kupic xlandera ale xcite bo jest znacznie lzejszy i przy starszym synie bedzie mi poprostu poręczniej go obsługiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
dziewczyny myślicie ze praktyczniejsze jest łóżeczko drewniane czy turystyczne? jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi o kompletowanie akcesoriów ? to moja pierwsza ciaza i nie chce kupować zbędnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
ja przy pierwszym dziecku miałam drewniane - na początku mały troche zjezdzal więc po obydwu stronach miałam zrolowany koc zeby nie uderzał główką. Teraz zastanawiam się nad kołyską na początek która bedzie spala w naszej sypialni. Ale nie mialam z nia do czynienia nigdy ktos moze cos o tym powiedziec? turysryczne zdecydowanie odradzam - jest miekkie i niezbyt dobrze działa takie podłoże na kręgosłup małego dziecka. pozatym moj nie mogl sie przyzwyczaic (jak spał na wyjezdzie w nim) ze nic nie widzial - i sie irytował strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majowka
dzięki lena chyba turystyczne nie zda egzaminu i kupie drewniane ale bez opcji bujania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ja mialam i drewniane i turystyczne. Zalezy od dziecka. Moj byl tak aktywny i tak walil glowa w te drewniane szczebelki ze ok 10 mca (i tak pozno, bez sensu czekalismy)przenieslismy go do turystycznego, zmienilismy tylko materac na odpowiedni dla kregoslupa. Ja bardziej polecam turystyczne (oczywiscie z wymienionym materacem), takie z regulowana wysokoscia. Po roku i tak odpuscilismy sobie lozeczka i syn spi do dzis z nami bo bylismy wykonczeni nocnymi pobudkami (ktore zreszta trwaja do dzis). Dla drugiego malucha chcialabym to lozeczko-kolyske doczepiana do naszego lozka, bo juz z gory odpuszczam walke i nastawiam sie na co-sleeping ;) polegajac na wlasnym doswiadczeniu- nie ma nic gorszego niz milion pobudek w nocy, tym razem chce sie wysypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja tez miałam oba łóżeczka. Najpierw synek spał w drewnianym , Pozniej turystycznym . oba mi się sprawdziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś majówka
nellschell polecisz mi jakieś sprawdzone turystyczne tzn jakiej firmy ewentualnie model? ja oglądałam ostatnio lionelo sven plus 2017 ale nikt z moich znajomych nie miał tego łóżeczka wiec trochę się obawiam czasami warto czyjąś opinią się zasugerować wtedy jest mniejsza szansa ze zakup okaze się niewypałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Niestety majowka ale juz nie pamietam jakiej marki mielismy, ale jakies zwykle, jedne z tanszych. Na poczatku maly mial dwa materace zeby bylo wyzej(jeden przenieslismy z drewnianego lozeczka), bo nie mialo regulowanej wysokosci, a lozeczko turystyczne jest dosc glebokie, wiec kiedy musisz wyciagac dziecko wiele razy w nocy po prostu boli kregoslup. No sa plusy i minusy. Sama musisz zdecydowac. Ale radze nie szalec z markami, nie przeplacac, bo caly ten osprzet dla dzieci naprawde niewiele sie od siebie rozni. Wazny jest dobry zdrowy materacyk. A reszta sama wyjdzie w praniu. Moze sie okazac ze dziecie kocha bujanie i inaczej nie zasnie, wiec na g**** bedziecie zdesperowani kupowac kolyske co by jednoczesnie spac i bujac nogą ;). Oczywiscie nie zycze takich akcji ale znam taki przypadek osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
ja przy synu miałam kosz mojżesza, który służył nam do 4-5 miesiąca, potem drewniane łożeczko. Teraz też tak zamierzam. turystycznego nigdy nie używałam. Akurat wózek miałam jakis zwykły. Najpierw mieliśmy chicco i to była tragedia. dostaliśmy od siostry nowy.....Sami kupiliśmy w końcu zwykłego amelisa pro i to był strzał w dziesiątkę. Nadal go mam bo czasem jeszcze korzystamy ze spacerówki. w okresie wiosenno letnim i wczesną jesienią najwygodniej mi było z przyczepką rowerową uzytkowaną, jak wózek ale to już dla dobrze siedzącego dziecka opcja. Z wyprawki to na pewno kupię przewijak na stelażu bo jednak wygodnie mi było i rzeczywiście duzo z niego korzystałam po cc. Pewnie kupię też jakieś otulacze bambusowe lub muslinowe, chustę do noszenia. Laktator dopiero, jak będzie potrzebny. Tak samo butelki. Nie wiem w jakie pieluchy celować. ale takie rzeczy to na końcu. A Wy co jeszcze macie w planach kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak Wasze wyniki Tsh? Robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
luśka ja czekam w dalszym ciągu aż moje dziecko się ujawni :) jesli będzie chłopak to całą wyprawkę - ciuchy pościele ocieplacze, mam jeśli dziewczynka no to body zostawie i spiworki a reszte trzeba uzupełnić. wózek kupuje nowy bo mam starego amelisa tez po mlodym ale jest ciężki i nieporeczny - przy jednym był fantastyczny ale przy 3 latku i teraz noworodku wole kupic cos lzejszego, łóżeczko mam białe drewniane materac jedynie wymienię, i myślę własnie o tej kołysce czy też dostawce cały czas, no i przewijak bo komuś wydałam i teraz głupio się upominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj w porzadku. wczoraj wynik odebralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
ja tsh tylko miałam robiony na początku ciąży był 1,05 norma od 0,30-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena mialas dobra tarczyce. mi od razu wyszl niedoczynnosc i biore leki. kontroluje srednio co 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×