Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Mówiłam, że świetlik pomoże :) U nas to był moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Czesc. Co słychać , jak dzieciaczki? ;) nasz malutki rosnie jak na drożdżach . karmię piersią . nocki w miare przespane wiec nie możemy narzekać. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Cześć, nasz też rośnie, już 2kg w 2 miesiące. Od jakiegoś czasu się do nas uśmiecha i mówi "agu". Oko już w porządku, nic sie nie dzieje. A jak tam reszta szkrabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Hej. Melduję się ;) Maria urodziła się 19 czerwca. Zdrowa jak rydz. 3280. Poród znośny ;) Teraz waży 5300. Starsza siostra się spisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zy to jednak ciąza ? Czy to moze byc jednak.ciaza ? wiec tak dzisiaj jest 30 pazdziernik Miesiaczke powinnam dostac 12 ppaździernika jednak nie pojawila sie.. czyli spoznia sie juz prawie miesiac .. W ciagu tego czasubpojawilo sie plamienie ledaie widoczne w zasadzie sluz lekko.zabarwiony.na.rozowo a ilosc byla naprawde bardzo bardzo niewielka Widoczna tylko na papierze toaletowym. Takie plamienie trwalo ok 3 dni pojawialo sie np rano a potem znikalo .. nie eystepowal ból brzucha ani nic z tych rzeczy. Od jakiegos czasu jestem jakas zdenerwowana i czesto jest mi niedobrze jak cos zjem szczegolnie rano ,dzisiaj mialam pierwszy raz w zyciu zgage :0 ogolnie uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia ale zawsze wtciaga przed wytryskiem . Robilam dwa testy.ciazowe i trzy negatywne czy mimo wszystko moge byc.w.ciazy Mam teraz bardzo obfity wodnisty sluz Edit juz jest listopad 5* Do.tego wszytskiego doszedl przeziebiony pecherz... i biore antubiotyk od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananaszek1
Dzień dobry. 5 października zaczął mi się okres. Cykl trwa przeważnie 24-25 dni. Lekkie mdłości mam , lekkie bóle podbrzusza. Okresu nie mam. 31 października byłam u ginekologa i czysto żadnych torbieli, żadnych przerosnietych pęcherzyków grafa. 3 listopada byłam zrobić betę z krwi i nic zero ciąży. A okresu nadal brak. Jak myślicie za wcześnie zrobiłam betę i dlatego ciąża nie wyszła. ? A tak pragnę drugiego dzidziusia. 2 razy 3 razy poronilam, od czerwca się staramy i nic albo przerosniete pęcherzyki i brak owulacji albo trobiele które wchłaniają się wraz z następna miesiączka. Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, pewnie już tu nie zaglądacie ale jakbyście przypadkiem zawitały to chciałabym wam powiedzieć, że po poronieniu w 2017 roku jestem ponownie w ciąży. Jak wszystko pójdzie dobrze, to w lipcu zostanę mamą córeczki. Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×