Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Olej z konopi i rak.

Polecane posty

Go艣膰 kajaaa7611
Dok艂adnie tak jak pisze na konopieizdrowie olejki konopne na pewno w jakim艣 tam stopniu hamuj膮 rozw贸j raka. Powinni艣my tak偶e dba膰 o siebie i profilaktycznie za偶ywa膰 zdrowe olejki konopne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
668067065 kto艣 bezczelny poda艂 m贸j numer... Prosz臋 nie dzwoni膰. Dzi臋kuj臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 weraa1221
Kiedy艣 ma艂o si臋 m贸wi艂o o olejkach na bazie konopi jak wiadomo by艂 to dra偶liwy temat gdy偶 marihuana by艂a niedozwolona. Teraz coraz wi臋cej os贸b za偶ywa r贸偶ne suplementy z medyczn膮 marihuan膮, sama cz臋sto kupuj臋 j膮 na konopieizdrowie.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Moi kochani jeszcze miesi膮c temu walczy艂em z 艂uszczyca g艂owy oraz miejsc intymnych ...Koszmar kt贸ry trwa艂 ponad 2 lata mimo wielokrotnych wizyt u lekarza leki nie przynosi艂y efektu. Kt贸rego艣 dnia przeczyta艂em na forum o oleju CBD 5% essenz i ma艣ci konopnej z CBD dr. Muller) niezw艂ocznie zakupi艂em .... na tej stronce konopiafarmacja pl )) Kochani po 2 tygodniach jak r臋k膮 odj膮艂 ..)dwa lata sw臋dzenia drapania za mn膮.. Na t膮 chwil臋 smaruj臋 raz na dwa dni i susz臋 miejsca dok艂adnie suszark膮 aby nie wr贸ci艂o 艣wi艅stwo... i profilaktycznie bior臋 6 kropli na dzie艅 oleju CBD kole偶anka mia艂a mi臋艣niaka zmniejszy艂 jej sie z 1800 na 1200 mmstodujec olej CBD Bardzo serdecznie polecam wszystkim powrotu do zdrowia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znacie wersje raw?

Kanabinoidy s膮 obecnie stosowane w leczeniu szerokiego i rosn膮cego zakresu stan贸w i objaw贸w, od snu i b贸lu, problem贸w sk贸rnych , do l臋ku i stanu zapalnego, do choroby Parkinsona i raka.

聽-聽

Cannabidiol - lub CBD - to kannabinoid dost臋pny w formie suplementu i maj膮cy wiele mo偶liwych zastosowa艅, w tym pomoc w stresie i l臋ku, b贸lu i problemach ze snem. W przeciwie艅stwie do marihuany, CBD jest legalna.

(efekt zbli偶ony do hydroksyzyny, ale mniej聽 skutk贸w ubocznych u mnie jedynie wystapi艂a senno艣膰 i po ok. 10 minutach przesz艂a i czu艂em sie dobrze.)

dziala ok.4-6 h dlatego bior臋 2x dziennie i u mnie min. 5 kropli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 UDERZENIOWO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 IkonaOP

Na szcz臋艣cie ju偶 coraz bardziej w naszym kraju jest to popularne oraz stosowane.聽 Sama od jakiego艣 czasu stosuje susz i olej z konopi cbd ze strony konopnymarket.pl - polecam sklep, bardzo szeroki wyb贸r.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ja osobi艣cie zaopatruje si臋 w pasty CBD najwy偶szej jako艣ci w sklepie ze zdrow膮 偶ywno艣ci膮, mam pewno艣膰, 偶e s膮 certyfikowane i faktycznie pomagaj膮.. Gdyby kto艣 szuka艂 to bardzo prosz臋聽https://oazanatury.eu/pl/c/Pasty-CBD/13

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klara Gross

Bardzo dobrze, 偶e coraz wi臋cej ludzi jest takich 艣wiadomych je艣li chodzi o raka itd. Sama kupi艂am olej CBD Essenz.聽 Mam mi臋艣niaka na trzonie macicy. Co prawda nie jest z艂o艣liwy, ale musze go kontrolowa膰, bo niestety przybra艂 troch臋 wi臋kszych rozmiar贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inggg88

Dobrej jako艣ci olejki CBD maj膮 marki Essenz. W schorzeniach nowotworowych pomagaj膮. Na pewno zmniejszaj膮 uczucie b贸lu ale te偶 jak wynika z bada艅 cz臋sto zatrzymuj膮 rozw贸j choroby.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 U mnie olej RSO zadzia艂a艂

By艂em w bardzo z艂ym stanie (rak prostaty). Zrobi艂em kuracje olejem RSO zgodnie z zaleceniem Rick Simpson (60g w ci膮gu 3 miesi臋cy). W tej chwili czuj臋 si臋 bardzo dobrze, badania wykaza艂y du偶膮 popraw臋. Gdyby tak zosta艂o, to by艂oby OK

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria Kulanek

Olej CBD ma to do siebie, 偶e聽 ma potencja艂 do wali z nowotworami. Hamuj膮c raka, tzn ego rozrost na inne narz膮dy. Moja ciocia pije w艂asnie taki olej cbd Essenz ju偶 jakis miesi膮c. Jest poprawa, bardzo dobrze si臋 czuje, a przecie偶 lekarze dawali jej tak ma艂o na prze偶ycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przemkowa

Te偶 kupi艂am olej CBD od Essenz Oil. Zaczniemy go stosowa膰 i zobaczymy jak b臋dzie. Na pewno nie zaszkodzi, a skoro mo偶e pom贸c...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 z Wroc艂awia

Kupuje oleje cbd ju偶 od聽ponad roku聽i guzy si臋 zmniejszy艂y, czuje si臋 艣wietnie. Te偶聽kupuje tylko i wy艂膮cznie oleje z certyfikatem ze sklepu聽www.oazanatury.eu i moge 艣mia艂o je poleci膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pawe艂

www.zdrowe-konopie.pl - wszystko co naturalne i zdrowe z konopi, dla cia艂a i umys艂u. Pomaga w wielu chorobach. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tritex

Witam a stosowa艂 kto艣 RSO?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tritex

tritex@protonmail.com聽Prosz臋 napisa膰 opisz臋 jak zdoby膰 olej RSO.聽

Pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaczka Dziwaczka

馃槰 Nie聽reklamujcie聽si臋 padalce i tych olejk贸w ze swoich sklep贸w bo聽聽to jest 偶a艂osnei!! 聽 Dzisiaj kurier dostarczy艂 mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie 偶adnego dzia艂ania poza b贸lem g艂owy. Nie wiem czy ten b贸l g艂owy to nie jest zbieg okoliczno艣ci. Stosowa艂am 7 kropelek podj臋zykowo. No c贸偶 kupi艂am kasa wydana b臋d臋 stosowa膰 do ko艅ca buteleczki ale co艣 mi si臋 wydaje 偶e to jest jedna wielka 艣ciema!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaczka Dziwaczka

Recenzja olejku jest taka 藕e聽聽to jest doskona艂a metoda na wyrzucenie pieni臋dzy w b艂oto i na wypychanie聽sakiewki sklepom oferuj膮cym to badziewie tyle w temacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 D偶astA

Wi臋c jestem聽w temacie聽troch臋 g艂ebiej, stara艂am si臋 pom贸c koledze ze spastyczno艣ci膮 po wypadku oraz by艂am opiekunk膮 pana z szybko post臋puj膮cym stwardnieniem.聽

Poszukiwania zaprowadzi艂y mnie do Cannabis Collage w Amsterdamie. Sp臋dzi艂am tam ca艂y dzie艅 czytaj膮c o badaniach jakie zosta艂y przeprowadzone dotychczas na temat THC i CBD. A by艂o ich mn贸stwo, robionych od dziesi膮tek lat. Dozna艂am szoku na temat tego, co si臋 dowiedzia艂am. Konopie potraafi膮 czyni膰 cuda, je艣li chodzi o popraw臋 zdrowia wielu doleglowo艣ci. Je艣li chodzi o same badania, to oczywi艣cie mo偶na znale藕膰 i takie, kt贸re robione s膮 po to, aby obali膰 tez臋, 偶e konopie maj膮 moc lecznicz膮. Jak z wi臋kszo艣ciami bada艅 w ka偶dej dziedzinie - mog膮 by膰 nieobiektywne, na zlecenie, zawiera膰 b艂edy ale i tak dowiadujemy si臋 jedynie o pozytywnym b膮d藕 negatywnym wyniku. Ale ci臋偶ko jest sobie wyobrazi膰 znikni臋cie z powierzchni ziemi du偶ej ilo艣ci lek贸w, to jest bardzo nieop艂acalne dla tych kt贸rzy zarabiaj膮 na tym miliony. Dlatego warto szuka膰 bada艅 dobrej jako艣ci, d艂ugodystansowych, obszernych.

W zale偶no艣ci od schorzenia, rodzaju nowotworu stosuje si臋 terapie z CBD b膮d藕聽 w po艂膮czeniu z THC w odpowiedniej proporcji. Je艣li znaj膮 pa艅stwo angielski, mo偶na zadzwoni膰 do amsterdamu - s膮 tam ludzie z du偶膮 wiedz膮.聽

Na MS pomagaj膮 krople w po艂膮czeniu z THC - mocne krople z Holandii, te z kt贸rymi mia艂am do czynienia by艂y czarne, ale dawa艂y mojemu pacjentowi natychmiastow膮 ulg臋 w b贸lu, spastykach聽 i dr臋twieniu twarzy.聽

Warto szuka膰 tych dobrej jako艣ci, bo jak wiadomo na polskim rynku znajduje si臋 dosy膰 du偶o z艂ej jako艣ci, prawie sama oliwa w niekt贸rych. To si臋 po prostu sta艂o modne i jest wiele ludzi, kt贸rzy zwietrzyli zysk.

W wielu krajach Cannabis jest inaczej postrzegany ni偶 w Polsce, media tworz膮 alternatywn膮 rzeczywisto艣膰.Ci膮gle prowadzone s膮 nowe badania i coraz wi臋cej kraj贸w wprowadza medyczn膮 marihuan臋

Sorry ze tak d艂ugo, mam nadziej臋, 偶e kto艣 dotrwa艂. 呕ycz臋 si艂y i zdr贸wka 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elka33
Dnia 13.02.2019 o 13:11, Go艣膰 Kaczka Dziwaczka napisa艂:

馃槰 Nie聽reklamujcie聽si臋 padalce i tych olejk贸w ze swoich sklep贸w bo聽聽to jest 偶a艂osnei!! 聽 Dzisiaj kurier dostarczy艂 mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie 偶adnego dzia艂ania poza b贸lem g艂owy. Nie wiem czy ten b贸l g艂owy to nie jest zbieg okoliczno艣ci. Stosowa艂am 7 kropelek podj臋zykowo. No c贸偶 kupi艂am kasa wydana b臋d臋 stosowa膰 do ko艅ca buteleczki ale co艣 mi si臋 wydaje 偶e to jest jedna wielka 艣ciema!!!!

A stosowala艣 wed艂ug zalece艅? bo optymalne dawkowanie to bodaj偶e 2-3 kropelki dziennie. Ja kiedy艣 stosowa艂am takie olejki konopne MediHemp to jak pami臋tam wp艂yw na organizm by艂 bardzo pozytywny w kwestii zdrowotnej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czerniak zaawansowany

Szukam pilnie pomocy poniewa偶 potrzebuj臋 lekarstwa w zaawansowanym czerniaku sk贸ry. B臋d臋 bardzo wdzi臋czny je偶eli kto艣 podpowie jaki olej z konopii i ile procentowy powstrzyma ta zaawansowana chorob臋. Prosz臋 o szybk膮 i prawdziwa podpowiedz bo liczy si臋 tu ludzkie zycie, 偶ycie ojca twojki malutkich dzieci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Masannne

Olej z konpii pomaga, ale nie mo偶na powiedzie膰, 偶e wyleczy czy zahamuje chorob臋... Nie ma na to jeszcze bada艅 potwierdzonych. U mnie dziadek go stosuje przy parkinsonie. Kupuje taki z Essenz Oil. Objawy s膮 艂agodniejsze, ale nie liczymy na to 偶e powstrzyma chorob臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pomog臋 w zdobyciu olejuRSO

Je偶eli kto艣 potrzebuj臋 oleju RSO (z zawarto艣ci膮 THC) to zapraszam do kontaktu logostubble@protonmail.com. Aby pokona膰 chorob臋 kluczowym elementem jest w艂a艣nie THC. Samo CBD poleca艂bym bardziej na l偶ejsze dolegliwo艣ci, depresje. Na stronach o medycznej marihuanie mo偶na przeczyta膰 pozytywne opinie na temat oleju ode mnie jak r贸wnie偶 o mojej osobie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Frazer

Mana sieva cie拧 no 4. posma kr奴ts v膿啪a, metast墨zes kaulos, 膩rsts man teica, ka vi艈a bija maz, jo vi艈a nebija atbild膿jusi uz 膩rst膿拧anu, bet mans br膩lis-br膩lis non膩ca pie m奴su gl膩b拧anas, pas奴tot 拧o ka艈epju e募募u no Rickas Simpsona fonds, ko vi艈拧 teica, ir pal墨dz膿jis da啪iem pacientiem c墨n墨ties pret da啪膩da veida v膿zi, t膩p膿c m膿s nol膿m膩m dot iesp膿ju. L墨dz 拧im mana sieva ir 募oti labi uzlabojusies un patlaban vi艈a var iet pa m膩ju pa visu. Es jutu, ka tas ir vajadz墨gs, es 募au拧u citiem, kas cie拧 no 拧墨s ak奴t膩s slim墨bas, ka p膿c tam, kad jums ir laba ka艈epju e募募a, t膩 var dot pareizu otru izredzes dz墨vot. ja jums ir nepiecie拧ama 拧墨 ka艈epju e募募a, j奴s varat sazin膩ties ar fondu, kas ar 拧o e-pastu nos奴t墨jis mans br膩lis: ricksimpsonpharmaceuticals@outlook.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania_bielsko

na stronie https://cbdremedium.pl jest dobry artyku艂 z badaniami na temat nowotwor贸w. Jest tego do艣膰 troche, badania z ca艂ego 艣wiata, warto zerkn膮膰, chyba nie 艣ciema

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 greenvaper

ja my艣l臋, 偶e zawsze trzeba pr贸bowa膰 za wszelk膮 cen臋, olejki cbd mog膮 dzia艂a膰 cuda, ja mog臋 polecic sklep聽https://medyczne-konopie.pl/12-olejki-cbd sam z niego korzystam, mam nadziej臋, 偶e wszystko聽 bedzie dobrze, pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 safghda

Jak dla mnie bomba i to ca艂kowicie legalnie :P Przeczytajcie sobie ten artyku艂

wandbud . pl / marihuana - medyczna - i - jej - nasiona

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 CBD

Ja stosuj臋 CBD i mam si臋 dobrze Polecam https://konopnecentrum.pl/olejki-cbd/olejek-konopny-10-cbd-10ml

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zuza
Dnia 13.02.2019 o 13:11, Go艣膰 Kaczka Dziwaczka napisa艂:

馃槰 Nie聽reklamujcie聽si臋 padalce i tych olejk贸w ze swoich sklep贸w bo聽聽to jest 偶a艂osnei!! 聽 Dzisiaj kurier dostarczy艂 mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie 偶adnego dzia艂ania poza b贸lem g艂owy. Nie wiem czy ten b贸l g艂owy to nie jest zbieg okoliczno艣ci. Stosowa艂am 7 kropelek podj臋zykowo. No c贸偶 kupi艂am kasa wydana b臋d臋 stosowa膰 do ko艅ca buteleczki ale co艣 mi si臋 wydaje 偶e to jest jedna wielka 艣ciema!!!!

Ja mam nie olejek tylko past臋 30% i mam tak膮 sam膮 sytuacj臋 jak ty i zastanawia艂am si臋 od czego ale teraz ju偶 jestem pewna 偶e od pasty za ka偶dym razem kiedy j膮 za偶yje to mam potworny b贸l g艂owy a przecie偶 to mia艂o dzia艂a膰 przeciwb贸lowo 艣ciema i oszustwo i to z bardzo znanej firmy nie wiem czemu ci ludzie 偶eruj膮 na cudzym nieszcz臋艣ciu 偶ycz臋 im tak samo 偶eby mieli nowotwory ale wiem 偶e karma wraca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×