Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Olej z konopi i rak.

Polecane posty

Gość kajaaa7611
Dokładnie tak jak pisze na konopieizdrowie olejki konopne na pewno w jakimś tam stopniu hamują rozwój raka. Powinniśmy także dbać o siebie i profilaktycznie zażywać zdrowe olejki konopne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
668067065 ktoś bezczelny podał mój numer... Proszę nie dzwonić. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa1221
Kiedyś mało się mówiło o olejkach na bazie konopi jak wiadomo był to drażliwy temat gdyż marihuana była niedozwolona. Teraz coraz więcej osób zażywa różne suplementy z medyczną marihuaną, sama często kupuję ją na konopieizdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi kochani jeszcze miesiąc temu walczyłem z łuszczyca głowy oraz miejsc intymnych ...Koszmar który trwał ponad 2 lata mimo wielokrotnych wizyt u lekarza leki nie przynosiły efektu. Któregoś dnia przeczytałem na forum o oleju CBD 5% essenz i maści konopnej z CBD dr. Muller) niezwłocznie zakupiłem .... na tej stronce konopiafarmacja pl )) Kochani po 2 tygodniach jak ręką odjął ..)dwa lata swędzenia drapania za mną.. Na tą chwilę smaruję raz na dwa dni i suszę miejsca dokładnie suszarką aby nie wróciło świństwo... i profilaktycznie biorę 6 kropli na dzień oleju CBD koleżanka miała mięśniaka zmniejszył jej sie z 1800 na 1200 mmstodujec olej CBD Bardzo serdecznie polecam wszystkim powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie wersje raw?

Kanabinoidy są obecnie stosowane w leczeniu szerokiego i rosnącego zakresu stanów i objawów, od snu i bólu, problemów skórnych , do lęku i stanu zapalnego, do choroby Parkinsona i raka.

 

 - 

Cannabidiol - lub CBD - to kannabinoid dostępny w formie suplementu i mający wiele możliwych zastosowań, w tym pomoc w stresie i lęku, bólu i problemach ze snem. W przeciwieństwie do marihuany, CBD jest legalna.

 

(efekt zbliżony do hydroksyzyny, ale mniej  skutków ubocznych u mnie jedynie wystapiła senność i po ok. 10 minutach przeszła i czułem sie dobrze.)

dziala ok.4-6 h dlatego biorę 2x dziennie i u mnie min. 5 kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDERZENIOWO

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IkonaOP

Na szczęście już coraz bardziej w naszym kraju jest to popularne oraz stosowane.  Sama od jakiegoś czasu stosuje susz i olej z konopi cbd ze strony konopnymarket.pl - polecam sklep, bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobiście zaopatruje się w pasty CBD najwyższej jakości w sklepie ze zdrową żywnością, mam pewność, że są certyfikowane i faktycznie pomagają.. Gdyby ktoś szukał to bardzo proszę https://oazanatury.eu/pl/c/Pasty-CBD/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Gross

Bardzo dobrze, że coraz więcej ludzi jest takich świadomych jeśli chodzi o raka itd. Sama kupiłam olej CBD Essenz.  Mam mięśniaka na trzonie macicy. Co prawda nie jest złośliwy, ale musze go kontrolować, bo niestety przybrał trochę większych rozmiarów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inggg88

Dobrej jakości olejki CBD mają marki Essenz. W schorzeniach nowotworowych pomagają. Na pewno zmniejszają uczucie bólu ale też jak wynika z badań często zatrzymują rozwój choroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie olej RSO zadziałał

Byłem w bardzo złym stanie (rak prostaty). Zrobiłem kuracje olejem RSO zgodnie z zaleceniem Rick Simpson (60g w ciągu 3 miesięcy). W tej chwili czuję się bardzo dobrze, badania wykazały dużą poprawę. Gdyby tak zostało, to byłoby OK

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Kulanek

Olej CBD ma to do siebie, że  ma potencjał do wali z nowotworami. Hamując raka, tzn ego rozrost na inne narządy. Moja ciocia pije własnie taki olej cbd Essenz już jakis miesiąc. Jest poprawa, bardzo dobrze się czuje, a przecież lekarze dawali jej tak mało na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemkowa

Też kupiłam olej CBD od Essenz Oil. Zaczniemy go stosować i zobaczymy jak będzie. Na pewno nie zaszkodzi, a skoro może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z Wrocławia

Kupuje oleje cbd już od ponad roku i guzy się zmniejszyły, czuje się świetnie. Też kupuje tylko i wyłącznie oleje z certyfikatem ze sklepu www.oazanatury.eu i moge śmiało je polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

www.zdrowe-konopie.pl - wszystko co naturalne i zdrowe z konopi, dla ciała i umysłu. Pomaga w wielu chorobach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritex

Witam a stosował ktoś RSO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritex

tritex@protonmail.com Proszę napisać opiszę jak zdobyć olej RSO. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka Dziwaczka

😨 Nie reklamujcie się padalce i tych olejków ze swoich sklepów bo  to jest żałosnei!!   Dzisiaj kurier dostarczył mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie żadnego działania poza bólem głowy. Nie wiem czy ten ból głowy to nie jest zbieg okoliczności. Stosowałam 7 kropelek podjęzykowo. No cóż kupiłam kasa wydana będę stosować do końca buteleczki ale coś mi się wydaje że to jest jedna wielka ściema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka Dziwaczka

Recenzja olejku jest taka źe  to jest doskonała metoda na wyrzucenie pieniędzy w błoto i na wypychanie sakiewki sklepom oferującym to badziewie tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżastA

Więc jestem w temacie trochę głebiej, starałam się pomóc koledze ze spastycznością po wypadku oraz byłam opiekunką pana z szybko postępującym stwardnieniem. 

Poszukiwania zaprowadziły mnie do Cannabis Collage w Amsterdamie. Spędziłam tam cały dzień czytając o badaniach jakie zostały przeprowadzone dotychczas na temat THC i CBD. A było ich mnóstwo, robionych od dziesiątek lat. Doznałam szoku na temat tego, co się dowiedziałam. Konopie potraafią czynić cuda, jeśli chodzi o poprawę zdrowia wielu doleglowości. Jeśli chodzi o same badania, to oczywiście można znaleźć i takie, które robione są po to, aby obalić tezę, że konopie mają moc leczniczą. Jak z większościami badań w każdej dziedzinie - mogą być nieobiektywne, na zlecenie, zawierać błedy ale i tak dowiadujemy się jedynie o pozytywnym bądź negatywnym wyniku. Ale ciężko jest sobie wyobrazić zniknięcie z powierzchni ziemi dużej ilości leków, to jest bardzo nieopłacalne dla tych którzy zarabiają na tym miliony. Dlatego warto szukać badań dobrej jakości, długodystansowych, obszernych.

W zależności od schorzenia, rodzaju nowotworu stosuje się terapie z CBD bądź  w połączeniu z THC w odpowiedniej proporcji. Jeśli znają państwo angielski, można zadzwonić do amsterdamu - są tam ludzie z dużą wiedzą. 

Na MS pomagają krople w połączeniu z THC - mocne krople z Holandii, te z którymi miałam do czynienia były czarne, ale dawały mojemu pacjentowi natychmiastową ulgę w bólu, spastykach  i drętwieniu twarzy. 

Warto szukać tych dobrej jakości, bo jak wiadomo na polskim rynku znajduje się dosyć dużo złej jakości, prawie sama oliwa w niektórych. To się po prostu stało modne i jest wiele ludzi, którzy zwietrzyli zysk.

W wielu krajach Cannabis jest inaczej postrzegany niż w Polsce, media tworzą alternatywną rzeczywistość.Ciągle prowadzone są nowe badania i coraz więcej krajów wprowadza medyczną marihuanę

Sorry ze tak długo, mam nadzieję, że ktoś dotrwał. Życzę siły i zdrówka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka33
Dnia 13.02.2019 o 13:11, Gość Kaczka Dziwaczka napisał:

😨 Nie reklamujcie się padalce i tych olejków ze swoich sklepów bo  to jest żałosnei!!   Dzisiaj kurier dostarczył mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie żadnego działania poza bólem głowy. Nie wiem czy ten ból głowy to nie jest zbieg okoliczności. Stosowałam 7 kropelek podjęzykowo. No cóż kupiłam kasa wydana będę stosować do końca buteleczki ale coś mi się wydaje że to jest jedna wielka ściema!!!!

A stosowalaś według zaleceń? bo optymalne dawkowanie to bodajże 2-3 kropelki dziennie. Ja kiedyś stosowałam takie olejki konopne MediHemp to jak pamiętam wpływ na organizm był bardzo pozytywny w kwestii zdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerniak zaawansowany

Szukam pilnie pomocy ponieważ potrzebuję lekarstwa w zaawansowanym czerniaku skóry. Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś podpowie jaki olej z konopii i ile procentowy powstrzyma ta zaawansowana chorobę. Proszę o szybką i prawdziwa podpowiedz bo liczy się tu ludzkie zycie, życie ojca twojki malutkich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masannne

Olej z konpii pomaga, ale nie można powiedzieć, że wyleczy czy zahamuje chorobę... Nie ma na to jeszcze badań potwierdzonych. U mnie dziadek go stosuje przy parkinsonie. Kupuje taki z Essenz Oil. Objawy są łagodniejsze, ale nie liczymy na to że powstrzyma chorobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomogę w zdobyciu olejuRSO

Jeżeli ktoś potrzebuję oleju RSO (z zawartością THC) to zapraszam do kontaktu logostubble@protonmail.com. Aby pokonać chorobę kluczowym elementem jest właśnie THC. Samo CBD polecałbym bardziej na lżejsze dolegliwości, depresje. Na stronach o medycznej marihuanie można przeczytać pozytywne opinie na temat oleju ode mnie jak również o mojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frazer

Mana sieva cieš no 4. posma krūts vēža, metastīzes kaulos, ārsts man teica, ka viņa bija maz, jo viņa nebija atbildējusi uz ārstēšanu, bet mans brālis-brālis nonāca pie mūsu glābšanas, pasūtot šo kaņepju eļļu no Rickas Simpsona fonds, ko viņš teica, ir palīdzējis dažiem pacientiem cīnīties pret dažāda veida vēzi, tāpēc mēs nolēmām dot iespēju. Līdz šim mana sieva ir ļoti labi uzlabojusies un patlaban viņa var iet pa māju pa visu. Es jutu, ka tas ir vajadzīgs, es ļaušu citiem, kas cieš no šīs akūtās slimības, ka pēc tam, kad jums ir laba kaņepju eļļa, tā var dot pareizu otru izredzes dzīvot. ja jums ir nepieciešama šī kaņepju eļļa, jūs varat sazināties ar fondu, kas ar šo e-pastu nosūtījis mans brālis: ricksimpsonpharmaceuticals@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_bielsko

na stronie https://cbdremedium.pl jest dobry artykuł z badaniami na temat nowotworów. Jest tego dość troche, badania z całego świata, warto zerknąć, chyba nie ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenvaper

ja myślę, że zawsze trzeba próbować za wszelką cenę, olejki cbd mogą działać cuda, ja mogę polecic sklep https://medyczne-konopie.pl/12-olejki-cbd sam z niego korzystam, mam nadzieję, że wszystko  bedzie dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safghda

Jak dla mnie bomba i to całkowicie legalnie :P Przeczytajcie sobie ten artykuł

wandbud . pl / marihuana - medyczna - i - jej - nasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CBD

Ja stosuję CBD i mam się dobrze Polecam https://konopnecentrum.pl/olejki-cbd/olejek-konopny-10-cbd-10ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
Dnia 13.02.2019 o 13:11, Gość Kaczka Dziwaczka napisał:

😨 Nie reklamujcie się padalce i tych olejków ze swoich sklepów bo  to jest żałosnei!!   Dzisiaj kurier dostarczył mi olejek z bardzo znanej firmy i powiem tak jak na razie nie odczuwam absolutnie żadnego działania poza bólem głowy. Nie wiem czy ten ból głowy to nie jest zbieg okoliczności. Stosowałam 7 kropelek podjęzykowo. No cóż kupiłam kasa wydana będę stosować do końca buteleczki ale coś mi się wydaje że to jest jedna wielka ściema!!!!

Ja mam nie olejek tylko pastę 30% i mam taką samą sytuację jak ty i zastanawiałam się od czego ale teraz już jestem pewna że od pasty za każdym razem kiedy ją zażyje to mam potworny ból głowy a przecież to miało działać przeciwbólowo ściema i oszustwo i to z bardzo znanej firmy nie wiem czemu ci ludzie żerują na cudzym nieszczęściu życzę im tak samo żeby mieli nowotwory ale wiem że karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×