Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość69

Popiszemy

Polecane posty

Gość gość on
Napiszesz do mnie na @? Dogadamy się na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa - to nie ja wszystko pisałem. Ale zgdzam się z Tobą - nic się tu nie dzieje. To już nie jest to forum co kiedyś. Wszystko schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Oczywiście :) Kiedyś tętniło tu życiem. Teraz zrobiła się jedna wielka patologia i dom wariatów :O Szkoda :) Ludzie ludziom zgotowali taki los 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. jak sobie przypomnę ile miłych chwil przeżyłem na tym forum - i nie tylko. A teraz mam wrażenie że tu są sami (prawie sami) faceci i reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Wzajemnie :) Z sentymentu tu powracam do pewnych osób. Czegoś też się nauczyłam, tu nie ma miejsca na zaufanie. Widzisz nawet nie pytam kim kiedyś byłeś bo jakoś wolę anonimowość ;) tajemniczość, adrenalinę i ... zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych osób pewnie już nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłość to przeszłość a teraz jest teraźniejszość. Też ostatnio żadko tu zaglądam bo stwierdziłem że to poprostu strata czasu. Kiedyś jak miałem ochote poświntuszyć to zawsze się znalazła jakaś chętna Pani w podobnej potrzebie. Czy nawet choćby tylko pogadać dla zabicia czasu. A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Nie ma tych osób bo zostali wyhejtowani :O Zginęli w otchłani kłamstw, spamu i wyzwisk. Też tu mało jestem. Brak czasu, pośpiech, praca po 12 godzin. Nie chce się czytać o lizaniu męskiego tyłka i pieszczeniu stóp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Czasem jak tu wchodzę bo mam ochotę i liczę że ktoś mnie jeszcze bardziej podkręci a jak zaczynam czytać te tematy i wypowiedzi to aż mi wszystko opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Hm :) Podkręci powiadasz tajemniczy nieznajomy :D Widzę, że jak ja uwielbiasz tajemniczość, zaskoczenie i adrenalinę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie. Nie tylko to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa nie lubisz pieszczenia stóp?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Już zaczyna mi się podobać :) Ze swojej strony mogę dodać zachód słońca, noc, ciepłe dłonie, pocałunek, bicie serca, zapach pożądania :) To jest to. Wczoraj to historia, dziś to dar, jutro to tajemnica 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko dodam od siebiei: głęboki oddech, pocałunki po ciele, szybsze bicie serca, wysokie ciśnienie i duża wilgotność - bardzo duża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Widzę, że nadajemy na podobnych falach :D W dodatku zaczyna się robić bardzo tajemniczo i namiętnie :P:P Pożar zmysłów Szept Krzyk Błogość Ulga I tak do rana chyba moglibyśmy pisać i pisać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać można długo i włościwie wszystko. Może czas już zacząć coś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się okaże, że się znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczniemy od szeptu poprzez błogość dojdziemy do ulgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem jeszcze o krzyku pomiedzy błogością a ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Myślę, że mielibyśmy o czym rozmawiać aż do rana :D:D I chyba zdecydowanie dłużej :classic_cool: Już zaczyna mi się podobać. Może chcę więcej i więcej? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się zaczyna podobać coraz bardziej. Ja jużczuje szybsze bicie serca i wysokie ciśnienie. Chcę poczuć wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Czy się znamy ? Być może :) Ale czy to ważne? Chyba raczej nie... :) Nie teraz.Teraz jest tajemniczość, pożądanie, ciekawość, szybsze bicie serca Ktoś mnie zapytał, czy lubię pieszczoty stóp? Wolę jakoś pieszczenie piersi. O gorącej pochwie to już nie wspomnę :D Ale chyba każdy ma jakiś fetysz... i fantazję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie czekaj dłużej tylko zacznij masować piersi. Masuj tak długo aż sprawią że pochwa zrobi się gorąca. A ja sobie to wyobrażę. Mam przypieszony oodech i wysokie ciśnienie. Czekam na Twoją wysoką wilgotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalogujcie się na flagowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Wilgotna to już jestem od paru chwil :) Czekam na Ciebie mój Drogi Nieznajomy :) Może dziś wieczorem? Zapalę światło na dworze, zostawię podciągnięte rolety w oknie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę to zrobić z Tobą tu i teraz. Chcę przejść do kolejnego kroku .... szepty, błogość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Sam się zaloguj na flagowy :D Nie będziesz mi mówił co mam robić :D:D Uwielbiam to hasło wylogowanego dzieciaka piszącego z gościa " Zaloguj się na flagowy " :D:D:D:D Brzuch mnie rozbolał ze śmiechu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zimny poznaje po ortografi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem .... krzyk ....i ulga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się wpierdzielił i nam wszystko spier....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×