Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W rytmie serca

Polecane posty

Gość gość

Oglądaliście dwa pierwsze odcinki ? Mnie się podobał, akcja, dobra obsada, Damięcki świetny w swojej roli, to samo Fronczewski. Kurdej-Szatan jedynie gra jak w m jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, No nawet Basia dobrze gra. Lepiej niz w mjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogląadacie, ja dopiero obejrzałam 1 odcinek -powtórkę i bardzo mi sie spodobał, będe oglądac , ale muszę nadrobić zaległosci, jedyna postać która mnie irytuje to WERA czyli Wiedłocha, nie lubię jej, a wy ogladacie , ile ten serial ma odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladam choć przegapiłam 2 odcinki, super film, fajna obsada, Basia fajnie gra, ja w mjm ja lubiłam ,ale w rytmie super gra naprawde jest wiarygodna, tez nie lubię Wiedłochy i tez ta postac Werki mnie wkurza, za bardzo zrobili z niej szeryfa takiego faceta twardziela,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies tam piszecie ze Damięcki to role ma bo ma sławną rodzinę, a ja uważam że to bardzo dobry aktor, bardzo dobrze/ fajnie gra w rytmie serca, miło się go oglada, kocham Fronczewskiego fajnie że gdzies gra bo od czasu rodziny zastepczej chyba nigdzie go nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W roli Wery to nie jest Więdłocha tylko Maria Dębska (choć do Więdłochy podobna). Mnie też bardzo podoba się ten serial. Barbara Kurdej-Szatan bardzo dobrze gra, to samo Damięcki i Fronczewski. Już kręcą drugi sezon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×