Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś spotkał sie z tym,ze dzieci płaca alimenty na rodzica?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny,może któraś z Was miała/słyszała o takiej sytuacji.Moja matka tak naprawdę tylko mnie urodziła,nigdy sie mna nie interesowała,wychowali mnie dziadkowie.Teraz nie ukrywam dobrze mi sie powodzi i matka rząda ode mnie 2 tys alimentów(powiedziała ze odda sprawę do sadu ).Czy jeśli moja matka nie płaciła nigdy na mnie alimentów (dziadkowie mieli od miasta/czy od jakiejs innej instytucji nie znam sie na tych sprawach ) to ja będę musiała płacić?Dodam,ze moja matka jest w Polsce,ja za granica,mam swoje dziecko na utrzymaniu,jestem mężatka. Może ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry będzie długo mam znajomą, ma 3 dzieci już dorosłych, jak dzieci miały po kilka lat ojciec ich zostawił, wzięli rozwód i ojciec zniknął. Nie płacił alimentów. Odnalazł się po kilkunastu latach jako bezdomny alkoholik jak dzieci były już dorosłe, po prostu przyszedł do swojego dawnego domu i oznajmił że wrócił. (Dom jest własnością byłej żony po rodzicach) Nie wpuścili go do domu, poszedł do mopsu, opowiedział jaką ma sytuację, że ma dzieci, że nie ma gdzie mieszkać, za co żyć, że potrzebuje pomocy. Odbyła się sprawa sądowa, sąd zarządził alimenty, cała 3-ka dzieci płaci po równo. Nic się nie da zrobić, były odwołania itd. Gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×