Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćONzagubiony

Jak zakończyć romans z kochanką?

Polecane posty

Gość gość
Z tego wynika że faceci lubią takie idiotki. Wogóle facet to taka prymitywna konstrukcja, wystarczy mu powiedzieć jaki to wspaniały,ogier itp. i zrobi dla takiej baby wszystko. Baby to cwaniary a faceci to głupki. Najbardziej przerażające jest to że oni nie rozumieją nawet swojej głupoty. Znam takiego jednego co nawet łyżeczki z domu wynosił do kochanki. Czy taki facet jest mądry? Nie, to idiota. Możnaby na palcach policzyć mądrych facetów co nie dają się nabierać na takie sztuczki tylko w sposób dojrzały i mądry rozwiązują problemy w małżeństwie a nie poprzez obrabianie d**y z kochanką żonie jaka to jedza,hetera,samo zło odpowiedzialne za wszystkie kataklizmy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby te żony takie święte były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłaKochanka80
Autorze, jesteś jeszcze? Poczytałam z ciekawością o Twoich rozterkach i muszę Ci powiedzieć, że kiedyś, kiedy byłam dużo młodsza i dopiero co po rozwodzie, przeżyłam historię podobną do Twojej i muszę Ci powiedzieć, że nie ma najmniejszego sensu takie unikanie powiedzenia prawdy, że nie chcesz się już spotykać i zamiana tego na "przyjaźń". Tym bardziej, że ma to być "przyjaźń pisana". Nie ma czegoś takiego na dłuższą metę i tylko Ty się będziesz męczył i ona. Tak więc nie kręć, tylko powiedz krótko i na temat, że nie możecie się już spotykać. I nie piszcie do siebie, ewentualnie tylko jakieś życzenia świąteczne raz na jakiś czas. Serio wiem co mówię i to jest historia normalna i do przeżycia, naprawdę, bo takie rzeczy się po prostu kiedyś kończą :-) No ale tak jak już napisałam wyżej, to jest długa historia i nie będę Ci wątku zaśmiecać. No, chyba, że masz jakieś pytania, to podpowiem. Druga sprawa - żony, żony, żony. Mam wrażenie, że ostatnie wypowiedzi pochodzą właśnie od żon. bardzo sfrustrowanych zresztą i plujących w kochanki. A ja Wan powiem jedno, żony. To nic nie da. Rozumiem, że zdrada boli, ale weźcie sobie wreszcie do serca zasadę podstawową, że problem tego leży głównie pomiędzy Wami i Waszymi mężami, a nie kochankami. Kochanka to skutek psującego się małżeństwa, a nie przyczyna. Ale po co ja to w ogóle gadam, przecież to prawda stara jak świat :-) W każdym razie jedna z Was napisała coś ważnego: "Wogóle facet to taka prymitywna konstrukcja, wystarczy mu powiedzieć jaki to wspaniały,ogier itp." No właśnie. Więc zrzućcie z siebie tą swoją księżniczkowatość, pokażcie swojemu mężowi, że dla Was jest właśnie takim ogierem, nie okazujcie mu obrzydzenia i pogardy, a gwarantuję Wam, że wtedy on nawet nie pomyśli o innej, bo taka żona to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszszszs
Wypowiedź powyżej święta racja - żony same jojczą, unikają bliskości z mężem, uważają go za zło konieczne i za maszynkę do robienia kasy, a tu błąd logiczny...jak to mama mówiła jak mężowi nie "nadskakujesz" nic nie masz, i to prawda, tylko trzeba to robić um,umiejętnie a wtedy owiniesz go wokół palca - nauczcie się tego. A wtedy na ulicy się mąż tylko na patrzy a w domu skonsumuje:) Przetestowana rada - rodzice z 35 letnim stażem:) Do autora - powiedz partnerce wprost, że to już koniec, możesz wspomnieć że zona się zorientowała wtedy się odczepi, ale nie pozostawiaj jej złudzeń bo będzie czekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym nadskakiwaniem, zawsze da się wyczuć czy to jest prawdziwe czy udawane. Potem żal, że tyle robiła a jednak zdradził. Bo to nie było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONzagubiony
To ja autor jestem wam winien zameldowanie się więc jestem. Wczoraj trochę popłynąłem ale dziękuję wam za odzew bo niektóre wpisy są dla mnie naprawdę bardzo cenne a do innych po prostu nie chcę się odnosić bo one mnie nie dotyczą. Niebawem zadziałam według waszych wskazówek i może jeszcze tu zajrzę ale dziś będzie pewnie ciężej bo już nie jestem sam jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zostaw dziewczynę w spokoju...tyle. powiedziałeś jej na początku wprost, ze chciałeś aby była tylko kochanką? czy po prostu doszło do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pobzykać a potem zaproponowac przyjaźń...stały rytuał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że żona jest jednak lepsza w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja tępe żonki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że obrzydza cię seks ze szmatą żonatych i nie chcesz zarazić żony syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.25 żal mi Ciebie. Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą. Ale nie martw się, takich jak Ty jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co też lubisz ciągnąć druta żonatym że tak bronisz kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Facet to takie proste zasady i obsługa a mimo to czasem przerasta żonę, może kochanka lepiej ogarnia prostotę :-D obsługi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym jednak słabo to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka zawsze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Zgodzilbym się z tym, że kochanka jest lepsza gdyby nie teoria Kopernika o wypieraniu lepszej monety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamisiaxyz
22:15 a ty co, nie lubisz zapewne ciągnąć druta własnemu facetowi, a potem jojczysz na kafeterii? Pewnie kolejna "porządna żonka" :D I właściwie to dobrze ci tak, jęcz sobie i przy okazji zapamiętaj sobie takie powiedzenie: 'Gwarantuję ci, że jeśli nie wsadzi go do ust tobie, to wsadzi go innej'. Taka prawda i świata nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłaKochanka80
O masz, ale się porobiło. Jak zwykle sprzeczki, chamskie odzywki i to kto? Kobiety! :O Aż się już nie chce komentować. Autorze powodzenia w podjęciu właściwej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) jestem 36-letnią kobietą, Szukam młodego faceta, który zrobi ze mnie dziwkę w łóżku.. Moje fotka: http://kibuilder.com/zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale patologia. Dlatego ja nie zamierzam wchodzić z nikim w żadne układy małżeńskie i inne bo z tego same problemy. Życie dla siebie to jest to. Mnie to uszczesliwia w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja żona też ma grzeszki na sumieniu. Sprawdzone zrodlo, a swiat jest maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONzagubiony
Miałem sie już nie odzywac ale widzę że jeszcze ktoś tu zagląda czasem więc postanowiłem odezwać się póki mam wolną chwilę. Powiem tylko że w mojej sprawie zaczałem działać i zobaczymy co z tego wyjdzie. temat nie dotyczy mojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×