Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shin

Co wypada kobiecie (?)

Polecane posty

Poznałam czarującego faceta, spędziliśmy razem resztę tamtego wieczoru i zaproponował spotkanie w weekend. Wcześniej dzwonił do mnie, jednak gdy ostatnio napisałam do niego wiadomość..nic wielkiego, coś w stylu " cześć " to niestety nie odpisał mi, ta sytuacja trwa do dziś...żadnej wiadomości. To frustrujące i dość żenujące jak dla mnie zarazem. Co myślicie o tym wszystkim ? Co mam zrobić a czego unikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzucaj się. Jeśli jest zainteresowany to się odezwie. A tak z ciekawości, z jakiego jest kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIECIE WYPADA BYĆ SOBĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale dla mnie to dziwne.. pierw sam dzwoni, zagaduje, dodam, że przyniósł mi kwiaty , a teraz taka sytuacja ;) jeśli chodzi o kraj to Amerykanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie (kobiety i mężczyźni) często tak mają. Zaczynają się kimś interesować, ale potem to mija i tyle. Nie ma się nad czym zastanawiać. Skoro do niego napisałaś, a nie otrzymałaś odpowiedzi to nie narzucaj się bo wyjdziesz na desperatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#zieelony tego faktycznie jeszcze nie brałam pod uwagę ;) haha dobre ;) zastanawiam się czy może to dlatego że 24/6 jest w robocie i czy rzeczywiście napisze w sb jak będzie miał wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się przejmować. Nie zrobiłaś nic źle. Ot facet stracił zainteresowanie. Może inna wpadła mu w oko, a może podszedł całkiem na luzie do tematu i po prostu dobrze się bawił tego wieczoru, a poza tym alkohol zrobił swoje, a teraz wrócił do swojego kraju, rodziny i zapomniał o sprawie. W końcu odezwał się pierwszy, więc miałaś prawo wykazać zainteresowanie, ale nie pisz więcej skoro nie odpisał. Trudno. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po prostu niezręczne i dziwne, tym bardziej, że chyba milion razy mnie pytał czy znajdę czas w weekend, gdzie pójdziemy, co zjemy i gdzie się spotkamy...a on zostaje w Polsce do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rozmowa i macanie a ta już chora, desperacja w czystej postaci :-D ...a tak Amerykanin to wyjaśnia wszystko, może jeszcze czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...sama jesteś dziwna! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esemesy czasem nie dochodzą, dlatego zawsze lepiej jest zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wytrzeźwiał?! I ocknął sie?! Lub urkrafli/ zgubił telefon. Moze cos mu sie stało. Różnie bywa. Z zycia wzięte: mój kolega był umówiony na 1 spotkanie z dziewczyna poznana w internecie- korespondowali 4 miesiące, umowilibsie na sobotę, a on w czwartek zginął w wypadku samochodowym! Dziewczyna pewnie myśli, ze ja olał i po chamsku wystawił. Wiem, bo w telefonie brat widział wiadomości o tym umówionym spotkaniu, jednakże nie zdecydował sie na dzwonienie i pisanie do tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzucaj mu się bo to niegrzecznie, jak będzie chciał to ten imigrant z Bangladeszu sam zaproponuje ci odwiezienie taksówką a może nawet odprowadzi na klatkę schodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×