Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaklinaczka_deszczu

Miłość od pierwszego wejrzenia

Polecane posty

Gość Zaklinaczka_deszczu

Żyję już na tym świecie od 27 lat i nigdy nie wierzyłam w takie cuda na kiju... Gdy czytałam w internecie historie o wielkich miłościach uderzających w dwoje ludzi jak grom z jasnego nieba, pierwsze co nasuwało mi się na myśl to jedno słowo "BZDURA". Jestem w stałym związku od 7 lat. Rok temu doczekałam się oświadczyn. Nie będę owijać w bawełnę, przeżyłam przez te lata wiele dobrych chwil, ale jeszcze więcej ciężkich momentów. Nie będę też kłamać, że to wielka miłość jak w bajkach. To bardziej związek z rozsądku. Mamy podobne poglądy, pasje, dogadujemy się, w łóżku też zawsze grało. Ale nie było motyli w brzuchu. Nigdy. Jednak do czego zmierzam? Pół roku temu zmieniłam pracę. Nosiłam się z tym zamiarem już dłuższy czas i w końcu znalazłam. Pierwszego dnia w nowej pracy poznałam M. i teraz pomyślicie, że jestem hipokrytką. Też tak pomyślałam, a później że wariatką. Zamieniliśmy ze sobą kilka zdań, wymieniliśmy kilka spojrzeń i zgłupiałam. Wiem, że on poczuł to samo. Widzę to w jego oczach za każdym razem kiedy na mnie patrzy. Z nikim nigdy tak swobodnie mi się nie rozmawiało, z nikim się tak nie śmiałam, o nikim nie myślałam tak często. On też jest w wieloletnim związku. Rozmawiamy o wszystkim, rozumiemy się jak nikt i wspieramy w trudnych chwilach. Na pierwszy rzut oka wyglądamy jak najlepsi przyjaciele. Jednak gdy spojrzymy sobie głęboko w oczy i wymienimy ukradkowe uśmiechy wiem, że on czuje to co ja. Pogubiłam się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard, facet będzie miał co ****ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dobrze zrozumialam to oboje nie jestescie jeszcze po slubie to nie wiem co wam stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstanie sie z obecnymi partnerami i bądźcie razem- życie jest tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się często. Zanim człowiek przyjdzie na świat, to już wybrał sobie ważniejsze etapy życia i partner(kę)a. Gdy te osoby się zobaczą, spowodowana jest w obu podświadomościach eksplozja. Bo obraz uzgodniony przed narodzeniem pokrywa się z osobą uzgodnioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinaczka_deszczu
Gdyby to wszystko było tak proste. Ciężko zostawić ot tak, z dnia na dzień kogos z kim zyje się od 7 lat. Nigdy nie myślałam, że będę kiedykolwiek tak beznadziejnie zakochana. Wydawało mi się od zawsze, że miłość to właśnie mój wieloletni związek oparty na partnerstwie i zdrowym rozsądku a nie ten mętlik w głowie, który teraz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochalam sie od pierwszego wejrzenia ale bez wzajemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×