Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartaS1992

Facet uzależniony od matki

Polecane posty

Gość gość
Dobrze ktos napisal ze Autorka ma zle relacje z rodzicami i chce tego samego dla faceta. A tym krzykaczkom od dziecka pozostaje zyczyc zeby te dzieci sie tak samo na nie wypiely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, autorka to bluszcz i zazdrośnica, telefony są do dzwonienia jak ktoś ma ochotę na to, do niej ma dzwonić, a ona nie jeździ z nim bo robi tylko to co ja bawi... niedorozwój emocjonalny i umysłowy! :-D ...o przyszłe dziecko się martwi? Jak będzie miała dziecko to swoją mamusię sprowadzi na stałe bo się sama zesra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...) niedorozwój emocjonalny i umysłowy!(...) & Przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkotyzujesz się psycholożko? :-P ...czym konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie normalna sytuacja z uzależnieniem nie ma nic wspólnego. Fajny i dobry facet szkoda, że trafił na ciebie bo niestety wrażliwości emocjonalnej i empatii nie macie na tym samym poziomie. To nie jest uzależnienie to się miłość nazywa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę sobie że wcześniej czy pózniej dostaniesz kopa od każdego faceta który szanuje swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic nienormalnego w codziennym dzwonieniu do rodziców.Mam na myśli krótkie rozmowy oczywiście a nie długie nasiadówki.Zapytać co słychać,czy wszystko ok.Sama mieszkam za granica i jeżdżę do polski dwa razy w roku na kilka dni i co mam jeszcze nawet nie zadzwonić?Bo to robi ze mnie uzależniona od matki? Wizyta raz na 3 tygodnie to też norma,jak mieszkaja blisko to nawet dość rzadko.Autrko,Ty nawet nie masz pojęcia co to znaczy facet uzależniony od matki.:-O Mamisynek jest totalnie zależny od rodzicielki,kaźda decyzja,plan,kwestia życiowa musi być zaakceptowana przez mamusię.Coniedzielne obiadki obowiazkowo oczywiście a w tygodniu wpadanie do mamusi z byle pierdoła-a to naprawa czegoś,a to zakupy.Wiem co mówię bo byłam w 3 letnim zwiazku z takim osobnikiem i matka nawet nam wybierała firanki do naszego własnego mieszkania!!! Wizyty u niej trwały po kilkanaście godzin czasem bo nie chciała wypuścić synusia! Lepiej się ciesz,że masz normalnego chłopaka,sama lepiej zadbaj o lepsze relacje z własna matka,w tym czasie gdy on telefonuje do mamy Ty zadzwoń do swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Polski z dużej powinno być oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiej od tego faceta!!! Niektore wypowiedzi tutaj to albo malolaty albo wredne tesciowe z kawalow:D Co innego dzwonienie regularne co innego jezdzenie co drugi weekend i spedzanie tych weekendow z matka. Dorosli ludzie prowadza swoje zycie dorastaja i odchodza z domu. Oczywiscie nie ma nic zlego w tym zeby regularnie rozmawiac z matka, chyba, ze sa to codzinne godzinne rozmowy z matka-egoistka, ktora jak bluszcz uwiesza sie nad dawno doroslym dzieckiem nie pozwalajac mu prowadzic normalnego zycia - chore matki i powinny powaznie leczyc sie psychiatrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety-matki z roznymi problemami psychicznymi czesto chca zrobic ze swoich synow zastepczych "mezow" i nie daja im odejsc, caly czas czegos chca od nich, wymyslaja glupie powody i oczekuje, ze syn bedzie na kazde zawolanie robiac z siebie ofiary losu (manipulujac synami). Auorko obserwuj tego faceta, bo byc moze tak jest tez w tym przypadku. Mojej kolezanki maz byl taki i teraz jest lepiej, ale jego matka to straszna manipulantka - jedyna opcja jest trzymanie sie z daleka od toksycznych osob. Oczywiscie nie musi byc tak w Twoim przypadku, ale warto bacznie obserwowac sytuacje: jak dlugo rozmawia z matka, o czym rozmawia z matka, jak zachowuje sie jego matka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Na pewno nie sprowadzi tesciowej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Telefony nie sa do trucia komus d**y, bo nie ma sie swojego zycia:D:D:D takie tesciowe to bluszcze i zazdrosnice - sa stare i nie moga pogodzic sie z tym, ze syn dorosl i ma swoje zycie:D:D:D nie moga przezyc, ze nie sa w centrum uwagi i manipulaja dziecmi:D co za stare i zalosne frustratki (nie to co mamuska z poprzedniej strony - super mama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za kretynki projekcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowanasynowa
gość dziś masz racje!!! u mnie ten babsztyl wygrał. Mąż się wyniósł do niej bo ją w dupce za często szczypało chyba. Nie dawała mu spokoju głupia suka buntowała go i wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znerwicowana no i gitara, masz czego chciałaś, bez maminsynka jesteś szczęśliwa... jak chuy! :-D Autorce też tego życzę nawet jak to prowo, za głupotę niech sobie wykraka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chlopak sam przez chora matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty widac spac nie mozesz przez swoja glupote i nikt ciebie nie chce stara frustratko, pewnie nawet znajomych nie masz, bo nikt z taka stara wredna baba nie chce zadawac sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jak pies ogrodnika sama nie chce i drugiemu nie da. Pies ją trącał,takich idiotek jest pełno,tutaj też się odezwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "idiotka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za brak szacunku do ludzi... stara a glupia i chamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest psychiczna, chce decydować do kogo facet może po pracy zadzwonić a do kogo nie :-D ...są tu chyba tematy babek kontrolowanych przez psycholi, nie czujecie same jakimi jesteście durnymi hipokrytkami? Autorce by się przydał taki co matce mówi ty kur/wo a ją samą by lał jak psa codziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka bluszcz stosująca przeniesienie swoich kompleksów i frustracji na matkę faceta :-D Najchętniej by go zamknęła w piwnicy, otoczyła murem, wydłubała oczy i ucieła język ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 i 18:40 widac, ze napisala ta sama wredna tesciowa - znow projekcje:D:D:D stara babo lecz sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...facet powinien mieć w telefonie tylko jeden numer, numer swojej kobiety, po pracy powinien szybko wracać do domu i robić z nią wszystko razem:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:48 nawet gdyby to jakaś tam teściowa, to odpisała parszywym sukom i miała rację,facet to nie własnośc,może mieć tyle d... ile zechce a was złośc zbiera i chcecie go ubezwłasnowolnić,damskie śmieci.Żeby nie było nie jestem teściową i nią nie będę,nie mam dzieci i nie chcę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie stare lampucery uwieszone wiecznie na swoich synkach bo żaden facet ich nie chce to dopiero żal :D:D my sobie znajdziemy facetów wy stare raszple, wy zostaniecie same bo synki w koncu kopną was w dooooooooooooopsko jak beda jednak chceli zyc spokojnie bez starej jędzy z plecami która zniszczy im każdy przyszły związek :D:D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosne staruchy, żenua :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie suki jak autorka są najgorsze a co ty myślisz,że jak ma Ciebie to nie ma prawa matki odwiedzać? Pamiętaj,że karma wraca i mam nadzieje,że twoje dziecko jeśli takowe będziesz miała zrobi to samo czyli wypnie się na Ciebie a i jeszcze jedno takich bab jak ty to on może mieć 10 ale matke ma się tylko jedną i ja,osobiście zawsze bym moją matke miała ponad jakiegoś faceta a jestem kobietą żeby nie było.Wstydz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwalajcie na tesciowe!!! Facetowi ktory naprawde kocha nikt i nic nie zniszczy zwiazku!!! Wy po prostu nie chcecie sie przyznac ze faceci was nie kochaja i nie szanuja wiec obwiniacie o to tesciowe bo tak jest najlatwiej i wyglada to lepiej niz przyzbac sie ze jest sie w ziazku ta osoba ktorej bardziej zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×