Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Co słychać kaczątka ?

Polecane posty

Gość gość
Karolinka ile ty masz lat Kotku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrozbeIIa
mam 60 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj ty jepana szmato z tym chóójowym tematem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, dziekuje za odpowiedz fajna jestes Karolina, ale niestety nie zasluguje na Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobrze, skoro taki c*****y ten temat, może porozmawiamy o projekcie HAARP? Czy huragan Irma ma coś z tym wspólnego? Czy zbiorowe trumny, które leżą w pewnym terytorium USA są w jakiś sposób ze sobą spokrewnione? Co myślisz na temat zmiany klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze Ty jestes fajna normalna pelna energii i zycia a ja jestem tylko samotnym przegrywem bezrobotnym bez znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
kwa kwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś już nie przesadzaj, jestem DDA ponadto fobię społeczną (bardzo rzadko), ale mam, zazwyczaj wtedy kiedy nie mam planu na dany dzień. Czasami mam skłonności do bycia osobą z osobowością borderline, także wiesz.. ;) A i może na nodze mam czerniaka, nie jestem w 100% pewna, muszę umówić się do dermatologa, by wykluczyć lub potwierdzić moją obawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie charakteryzuje to borderline? O co w tym chodzi? Ja tez jestem DDA i dlatego wlasnie sobie nie radze w zyciu, mialem terapie ale nie wiele mi dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie chodzi o odczuwanie mniej więcej w tym samym czasie nienawiści i miłości, bądź na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
domatorki są najlepsze imprezowiczki są zbyt niestabilne ja bym chciał z dziewczyną poćwiczyć aeroby i pograć na konsoli czy wyjść na spacer a nie chlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas kiedys kogos? Bo ja niestety zawsze sam i oczywiscie prawiczek :D ale ty to pewnie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suko P1erdolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 cm vv bicepsie dziś A ja wcale nie jestem imprezowiczką, ostatnio byłam na imprezie, przyznaję się, głównie dlatego, że moja znajoma była organizatorką. A Ty taki mocny jesteś? Dawaj, mogę z Tobą poćwiczyć, ale od razu mówię nie będzie tak łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kato dziś Cicho bądź, bo akurat ciemna moc jest po mojej stronie :D Kto wróży z kart ten zna różne sztuczki magiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy wrozbella jest ladna tak obiektywnie to ile sama sobie dalabys w skali 1-10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Lol juz myslalem ze napiszesz ze nie jestes domatorką.Ale to dobrze w sumie. A co chcesz cwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Stretching ok ale lepsze same aeroby lol po co ci ćwiczrnua siłowe Apropo, a wierzysz w teorie spiskowe? Przed projektem HAARP nie było huraganów ani tajfunów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka chcialbym Cie przytulic teraz :) i wycalowac cie po szyi :P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 cm vv bicepsie dziś oczywiście, że były, ale tu nie mówmy tylko o samych huraganach, wystarczy zobaczyć co dzieje się na świecie, ile mamy katastrof pogodowych każdego dnia, niedawno indie, Rosja, potem Polska (nawałnice), zmiana klimatu, nagłe burze a zaraz po tym słońce. Co weekend pogorszenie pogody, celowo? Dziwne znaki na niebie, latajace miasta, naukowcy tłumaczą to po swojemu, dziwne dzwieki pochodzące z nieba i wiele innych, a i najlepsze jest to, ze odkryto niedawno "nowe" rodzaje chmur :D ciekawe, jak można odkryć coś w czymś z czym mamy do czynienia na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×