Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lany

lanie od mamy

Polecane posty

Gość lany

Dostawaliście? Czym, ja pasem skórzanym, który matka nosiła w spodniach na codzień i do pracy. Chyba robiła to celowo, po nawet jak byliśmy w gościach to pokazywała klamrę i mówiła, że mam się uspokoić bo.. .Nie zważała na to kto był obok i parę razy się zdarzyło, np w szkole, że ściągała pasa ze spodni i wymierzała kilka mocnych uderzeń U kogo matka wymierzała lanie i Wy też mieliście taką sytuację, że do lania używała pasa, którego nosiła w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bila takim grubym skurzantm po moim tacie, albo kablem od zelazka. Do tego wymyslala rozne rozmaite kary, od kleczenia z rekami w gorze, az do... jak juz starsza bylam i bic sie nie dalam, to rzucala czym popadnie, talerze lataly niczym ufo, a gdy ich bylo nie dosc to okladala kulami inwalidzkimi. Kiedys od tak chwycils za kucyka i sciela wlosy na krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miałyście lat jak zerwałyście kontakt z tymi potworami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałem od mamy ale kablem od grzałki lub prodiża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 125
Też dostawaliśmy z braćmi. I od mamy, i od tata. Przed laniem musieliśmy rozebrać się zupełnie do golasa i dostawaliśmy kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka

U nas w domu manto jest po każdej wywiadówce. Mieszkamy na wsi matka jak wraca z zebrania mamy takie wysokie taborety każe wziąć do pokoju położyć się na nim od wiesza marynarkę poprawia sobie spodnie i szelki na ramionach sciągnie pasa ze spodni i dostajemy 20 do 30 pasów na dupę. Lanie dostajemy na ogrodniczki spodnie na legginsy rzadko staram się zakładać ogrodniczki lub spodnie dzinsowe. Żeby mniej bolało ale ... jest wypięta i lanie boli jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie dostałam niczym ani od mamy ani od taty. Moi rodzice potrafili problemy rozwiązywać rozmowa i tłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2017 o 12:17, Gość lany napisał:

Dostawaliście? Czym, ja pasem skórzanym, który matka nosiła w spodniach na codzień i do pracy. Chyba robiła to celowo, po nawet jak byliśmy w gościach to pokazywała klamrę i mówiła, że mam się uspokoić bo.. .Nie zważała na to kto był obok i parę razy się zdarzyło, np w szkole, że ściągała pasa ze spodni i wymierzała kilka mocnych uderzeń U kogo matka wymierzała lanie i Wy też mieliście taką sytuację, że do lania używała pasa, którego nosiła w spodniach?

Tak zupelnie podobnie bylo u mnie, mama nosila pasek w spodniach albo zapiety na ...ence, bluzce czy spodnicy tak ze pasek zawsze miala pod reka gdziekolwiek potrzebny byl do karania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2019 o 14:24, Gość Gość napisał:

Nigdy nie dostałam niczym ani od mamy ani od taty. Moi rodzice potrafili problemy rozwiązywać rozmowa i tłumaczeniem.

Zgoda ze rodzice potrafili rozwiazywac problemy ale to takze twoja zasluga ze chcialas przyjac ich tlumaczenia. Zawsze rodzicom oto chodzilo zeby dziecko ich sluchalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was do nowo otwartego sklepu online z odzieżą dziecięcą ekiddo.pl oraz na fb sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×