Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zacząć z nim znajomość?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Moja koleżanka zaprosiła mnie na domowkę, która ma się odbyć za 2 tygodnie. Na fb utworzyła wydarzenie, więc mogłam zobaczyć kto bierze udział. No i udało mi się wypatrzeć jego... zaintrygował mnie mimo, że dopiero co dowiedziałam się o jego istnieniu. Podpytałam koleżankę o niego. Okazało się, że wyznaje te same wartości co ja i to na prawdę porządny facet. Koleżanka zna go długo. Po czasie postanowiłam zaprosić go na fb, zaproszenie przyjął. Ale ja nic nie pisałam,ani on nic nie napisał. Teraz tak się zastanawiam. Do tej domowki zostały 2 tygodnie. Mam.dylemat czy zapoznać się oficjalnie na tej domowce czy np jutro do niego zagadać na fb? A jak już to co gadać, jak zacząć rozmowę? Facet na prawdę mi się podoba i nie chce niczego odpalić. Właśnie bardziej chyba jestem przychylna ze najpierw domowka, potem.fejs bo jak coś odpale w wiadomościach to będzie wstyd mi się tam zjawić :D ale jak go sobą zaintrygować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że lepiej "przypadkiem" zapoznać się na domówce niż pisać do niego od tak na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejs to syf, ludzie to jeszcze używają? zagadaj na domówce, może o filmach w kinie i czy był jakiś tam oglądać, że myślałaś na jakiś tam iść zobaczyć, może załapie i cie zaprosi, jedyne co moge podpowiedzieć, to nie powinno być skomplikowane, nie leć tylko na powierzchowne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×