Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pominęłam tabletkę antykoncepcja

Polecane posty

Gość gość

Witam. Biorę tabletki limetic juz ponad rok. Tabletki zawsze biorę o godzinie 21. We wtorek wzięłam tabletkę normalnie, w środę zapomniałam wziąć i w czwartek miałam stosunek z chłopakiem (chłopak nie skończył we mnie, zdążył wyjąć ale no wiadomo jak to jest) od razu po tym przypomniałam sobie o tabletce, wzięłam ją od razu (to była godzina 20:15) a następna wzięłam normalnie o godzinie 21. Dodam że miałam wtedy dzień pierwszy lub drugi dzień płodny. Moje pytanie brzmi czy są jakieś szanse na zajście w ciążę? Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko a Ty nie wiesz ze biorąc tabletki antykoncepcyjne nie ma się dni płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ale to nie była odpowiedź na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak weźmiesz za późno jest ryzyko ciąży bo przerywasz ciągłość antykoncepcji i to niezależnie od tego czy stosuje niskodawkowe vines czy uniwersalne tabletki bo one wszystkie mają na tyle mało hormonów żeby nie szkodzić i wystarczająco żeby zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ja trochę nie rozumiem jak można pominąć tabletkę antykoncepcyjną. Ja biorę belarę o stałych godzinach i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym o niej zapomniała. Za dobrze się czuję po niej i jestem odpowiednio zabezpieczona także mogę powiedzieć że balera to moja mała przyjaciółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×