Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gołębinka

nowy odkurzacz na rynku?

Polecane posty

Gość gołębinka

Hej, widzialyscie odkurzacz Electrolux PURE i9? Ja wlasnie ogladam recenzje/relacje na zywo na fejsbuku media expert. Do tanich nie nalezy, ale wyglada na to, ze mozna nim sterowac nawet jak sie jest np. na wakacjach. Ciekawe... ktoras bedzie kupowac? Bo ja sie wlasnie waham ;> ale jestem na kupnie odkurzacza tak czy owak, wiec moze warto...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaodskowrona
tez ogladam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniasliwka
ja wlasnie jade po ten elektrolux, premia mi wleciala. bedzie testowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majansa
boze, marzy mi sie ten odkurzacz ale na razie finansowo tego nie ogarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonabrunona
majansa, wez se w me na raty i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraufryzjera
ja wygralam w tym tygodniu 750 zl na zakupy w me (trzeba bylo ankiete wypelnic) i wlasnie sie zastanawiam czy tego nie wykorzystac na ten odkurzacz...zawsze to prawie tysiak mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za ankieta? jest gdzieś info czy jakiś regulamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych ankietach/konkursach to brałem udział wielokrotnie i nic, ale za to mój kumpel wygrał zwrot jak kupił plejaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocekpastuszek
ja wlasnie w media expert wzielam go na raty. też zero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniasliwka ponownie
melduje sie z powrotem. kupilam go!! :) i boze, juz zaczynam go kochac. weekend sie skonczyl, ja u mamy w odwiedzinach, a w domu cichutko buszuje odkurzacz i skonczy zanim wroce ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaBbe
poczytalam troche o nim i tez mam teraz chrapke... dobrze bylo zyc w niewiedzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totoszka
Ja dostałam na święta i...rewelacja, fakt że można się przyczepić dogłośnej pracy ale co to jest jak cała reszta jest super, no i w końcu...dokładnie sprząta kąty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka86
dobry odkurzacz to Electrolux pure i9, kupiłam go jakiś czas temu na media expert i muszę powiedzieć że świetnie się sprawdza :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz kupić nowy odkurzać, ale niestety jest zbyt drogi, można skorzystać się z chwilówki i cieszyć się zakupami! https://kredytoff.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaisia
bez przesady z tymi chwilowkami. w media expert mozna go przeciez wziac spokojnie na raty, w innych miejscach pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie opinii o tym odkurzaczu pure i9, bo nie wiem czy go wybrać, ale wasze opinie w sumie są przekonujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jest grubo przesadzony. Ja już od dawna mam ten model https://www.al.to/p/325815-odkurzacz-carneo-smart-cleaner-710.html i nie zamieniłabym go na żaden inny. Po pierwsze jest dużo tańszy, po drugie świetnie odkurza, po trzecie można go zaprogramować. Jakby tego było mało ma czujnik antykolizyjny więc nie obija się o wszystko i nie spadnie też np ze schodów. Wszystko dokładnie odkurza a potem wraca do stacji. Posiada też lampę UV na spodzie, do dezynfekcji. W zestawie jest pilot więc można też nim zdalnie sterować oraz wirtualna ściana. Tak wiec dla mnie ten model jest dużo lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonila
Bardzo często korzystam z rat 0%, ostatnio skorzystałam w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaraa
ten odkurzacz Electrolux, o którym piszesz jest bardzo dobry ;) miesiąc temu kupiliśmy go właśnie na media expert z mężem i jesteśmy zadowoleni tym, jak dokładnie sprząta, a nasze dzieci mają ubaw jak biegają za nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja też korzystam często z rat 0% świetne rozwiązanie, takto to ciężko byłoby mi coś odłożyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
Cały sprzęt do kuchni wzięłam na raty 0%, gotówka zawsze się przydaje :) a raty 0% są teraz dostępne wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi_89
Warto ;) Ja mogę go polecić z czystym sumieniem, bo mam go od jakiegoś czasu, na media expert można go kupić. Electrolux to ogólnie dobra firma a ten pure i9 jest bardzo solidny dobrze odkurza i sam się ładuje, w ogóle ma wiele przydatnych funkcji więc oceniam go na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
Wydaje mi się że ta cena jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość drogi. nie lepiej kupić irobota za 1800 zł a resztę wydać na sukienki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuffki
kupiłam go jak wariatka. Siostra mi właśnie mówiła żebym wzięła irobota bo jest lepszy (ona ma roombę 980) a ja stwierdziłam, że nie. i mam... kiepsko radzi sobie na dywanach, gdzie ja mam takie niskie, a siostra ma taki z długim włosiem i bez problemu odkurza roomba... no szlag mnie trafia. i krócej działa. nie jestem z niego zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×