Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kontakt się urywa?

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat. Moje pierwsze spotkania. Spodobał mi się pewien facet. Byłam w 7 niebie gdy zaprosił mnie na randkę. Radka była super. Widać, że był zadowolony. Na drugi dzień spotkaliśmy się znów. Były pocałunki i w ogóle było miło. Ale od tamtego czasu odezwał się zaledwie kilka razy co wcześniej dzwonił kilka razy na dzień plus kilkanaście SMS-ów. Teraz nawet SMSa na dzień dobry nie ma. O co chodzi? Czyli on mnie już olewa? Przecież nie było seksu? Proszę o opinie szczególknie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go olałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma inne opcje i leci na kilka frontów. Typowe u wielu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mężczyźni mają taki styl podrywania: "daj wszystko a potem zabierz wszystko" - żebyś się przyzwyczaiła, a potem Cię sprawdza. Oczekuje, że będziesz teraz go prosić, żalić się, okazywać swoje głębokie uczucia, podbudowując jego ego. Fajnie, jak laska się prosi co nie? Dla niektórych to fajniejsze niż seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tak spotykałam z chłopakiem przez jakiś miesiąc było Ok potem coraz mniejszy kontakt z jego strony, unikanie spotkań , i skończyło sie zakończeniem znajomosci . Ale moze akurat tu chodzi o np jego prace , nie ma za dużo czasu czy cos . Wydaje mi sie ze należy szczerze sie go zapytać na czym stoicie , zobaczysz co odpowie i jak to potem bedzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowany facet nie urywa kontaktu!!!! POBAWIŁ SIĘ I TYLE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie nie ma sensu - prawdy nie usłyszysz. Chodzi o sprawdzenie Twojej reakcji. Po to też było te kilkanaście smsów dziennie - już z myślą, żeby nagle to urwać i patrzeć jak się prosisz. Jak go olejesz to za jakiś czas się odezwie i odnowi kontakt tylko po to, żeby go zerwać/ochłodzić jeśli okażesz zainteresowanie. To zabawa, próba sił nie ma związku z poważną relacją damsko-męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do tej, która męża wrobiła w dziecko jak chciał od niej odejść a teraz epatuje chorobą, jak nie ma się czym zainteresować faceta oprócz doopy, to trzeba łapać się za szantaż i jechać na współczuciu. Co do ciebie Kubusiu, ujeżdżacz zaporożca będzie żałośnie wyglądał w porsche:P, swego poziomu trzeba się trzymać, nowobogaccy są wyśmiewani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak sprawdza, czy tobie też zależy. A ty pewnia jak typowa Polka-kretynka nie potrafisz napisać pierwsza, nie potrafisz okazać zainteresowania itd. Oby cię olał do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa sprawdza, w dopie ją ma a nie sprawdza, dorabiacie ideologie jak zwykle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×