Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapomnieć o kimś

Polecane posty

Gość gość

Witam Was. Poradźcie mi proszę co mam zrobić. ..skrócę bardzo moją historię - otóż nie mogę zapomnieć o pewnym chłopaku, nigdy nawet z nim nie byłam a ja mu się od zawsze podobałam (mieszkamy w tej samej miejscowości) jednak zawsze go odrzucałam...jak doszło do spotkania to zaczęłam coś do niego czuć a później tak się złożyło że kontakt nam się urwał i obecnie się odzywamy się do siebie...ja wiem oczywiście że to wszystko moja wina że odwrócił się ode mnie bo zrozumiał że nie ma szans na związek. . On oczywiście nie wie że teraz to ja coś do niego czuje...miną juz zaraz 2 lata od kiedy nie mamy bliższego kontaktu a ja wciąż nie mogę przestać o nim myśleć. ..a chce o nim zapomnieć bo mnie to meczy i mam tego dosyć...ale też z drugiej strony oddałam wszystko żeby znów mieć z nim kontakt i żeby był przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz po prostu się do niego odezwać? jeśli go odrzucałaś to co innego mógł zrobić? Zawsze lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to naprawdę mają problemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kto nie był w takiej sytuacji nawet tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholesterol dobry na amnezję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem odzrzucalam go ale pewnie były powody dla których to robiłam, no nie? Codziennie myślę nad tym nad tym żeby do niego napisać ale nie wiem czy on tego chce tzn boje się że mnie odrzuci bo jak go czasem widzę to robi się tak jakby smutny na mój widok i wydaje mi się że także zły jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka gość dziś zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się, póki nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zły ? Chyba wkur/wiony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej racji ty się chcesz teraz kontaktować z tym chłopakiem? Odrzuciłaś więc dał sobie spokój. I bardzo słusznie. A ty na przyszłość zachowuj się jak mądra kobieta, a nie księżniczka i doceniaj kogoś "przed" i w "trakcie" a nie "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego może robić się smutny ? Bo mu Ciebiie pewnie brakuje, kontaktu waszego, a świadomość że nie może nic zrobić sprawia że staje się smutny. Zły mógł być ale skoro minęły prawie 2 lata to napewno już dawno mu przeszło. A kiedy go ostatnio widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś TAK JAK NAPISAŁAM WYŻEJ - BYŁY POWODY DLA KTÓRYCH GO ODRZUCAŁAM Nie raz usłyszałam od innych osób jego głupie uwagi na swój temat a go to chyba bawiło. Tak się składa że koleguje się z moim bratem i widziałam w jaki sposób pisał o mnie z moim bratem i jakby to było gdybym z nim była? Dalej by w ten sposób pisał? I nie że wierzyłam w to co słyszę od innych tylko wiem że to była prawda bo w końcu to wynikało z jego charakteru - już słyszałam od innych jak mówią o nim że jest taki głupio-mądry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu spróbowałabym się do niego odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 2 tyg temu - był na spacerze z jakąś dziewczyną...ale to było tak że nie widziałam jego twarzy, bo szłam z kimś przed nim usłyszałam tylko jego głos - to było w takim lasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem co on do końca czuje gdy mnie widzi, ale na pewno mogę powiedzieć że to smutek zmieszany ze złością i może jakby pokazanie że już mu na mnie nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlolo
autorko czy ty czytasz sama siebie? czy ty wogóle wiesz co piszesz? chcesz do niego się odezwać skoro się z ciebie wcześniej naśmiewał?? serio?! no to powodzenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzucałaś go więc odpuścił, spróbowałabym się odezwać, to jedyny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćlolo dziś Nie rozumiesz mnie, bo nie wiesz że coś do niego poczułam że się w nim zakochałam i wiadomo jak wtedy działa mózg :D Te rzeczy które go tak bawiły dotyczyły tego ze np pisał z moim bratem coś w stylu że robią imprezę, a on że ale nie ma komdonow, a mój brat, na to ze ja na niego czekam i inne tego typu rzeczy, czyli w skrócie mówiąc że mnie wyr*** . Może komuś się to wyda głupie ale mnie to naprawdę denerwowało. Najlepiej byłoby się znaleźć w mojej sytuacji żeby to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze o nim nie świadczy że tak pisał, a doszło między wami do seksu? Minęło sporo czasu więc pewnie złość mu przeszła, próba nawiązania z nim kontaktu to jedyne wyjście z Twojej sytuacji chociażby aby się przekonać czy mu przeszło, nie zaryzykujesz to się nie przekonasz więc do dzieła :) Nie da się o kimś zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie doszło Ja wiem o tym że jak nie napisze to się nie dowiem, ale boje się tego strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam tego tematu, ale odniosę się tylko do zapytania:P Nie, nie da się zapomniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie . Wyjedz gdzies np.za granice , poznaj kogos itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba , ze to prawdziwa milosc to moze byc trudniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 Bzdura. Da się. Tylko wystarczy zerwać kontakty raz na zawsze i ich nie odnawiać, bo odnawianie kontaktów z kimś, kto na Ciebie nie zasługuje to kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:30 Bzdura. Da się. Tylko wystarczy zerwać kontakty raz na zawsze i ich nie odnawiać, bo odnawianie kontaktów z kimś, kto na Ciebie nie zasługuje to kalectwo. zzzz Ja to wiem, kontakty zerwałam, ale jest coś jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś co mnie od niego odrzuca na maxa:P Juz drania nie chcę znać, a jeszcze wczoraj sądziłam, że zmądrzał, ale tacy się nie zmieniają :D Żałuję tylko, ze coś mu w nocy zadedykowałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×