Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

coraz więcej młodych kobiet jest samotnych

Polecane posty

Gość gość

faceci wolą żyć osobno i nie wysilać się w życiu z kobietami , ponieważ jest ono zbyt trudne dla nich i ich przerasta, a kobiety stawiają coraz większe wymogi z czasem i chcą realizować swoje plany , w których facet jest realizatorem ich marzeń w tych czasach nikt nie potrafi przyjąć wad i niedoskonałości innych oraz paranoicznie obserwuje każdy ruch drugiej osoby i zbyt dużo wymaga albo nauczycie się żyć z wadami albo zostaniecie sami/same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być sama niż z byle kim. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet jest samych. Bo obniżać loty, żeby się dopasować do faceta z niższej półki to błąd. Coraz mniej kobiet chce tyrać, prać, sprzątać i gotować, a potem jeszcze udawać zachwyconą awansami jakiegoś beznadziejnego kolesia, którego jedyną zaletą jest to, że ma ptaka. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
układasz ludzi na półkach i dzielisz ich na nie ? opisz mi te półki i kto się na nich znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że dzielę. Inaczej może marnowałabym czas na kogoś, kto mi nie dorównuje - wykształceniem, obyciem, kulturą, stanem posiadania, ambicjami. A nie widzę sensu w wiązaniu się z kimś, kto będzie mnie ciągnął w dół, nie w górę. Mogę się kolegować, przyjaźnić, ale nie wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczycie się żyć z wadami albo zostaniecie sami/same X bez znaczenia. Tzw. "zachód" i tak już jest skazany na upadek z dzietnością na poziomie 1,5 (wliczając imigrantów), gdzie w afryce/u arabów jest 3-6. 50-70 lat i będzie jeden wielki kalifat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×