Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do Pań jak wziąć całego do buzi?!

Polecane posty

Gość gość

Hej kobiety. Mam do Was pytanie, jak powyżej w temacie. Otóż jestem z moim partnerem już sporo czasu, wiele rzeczy w łóżku już próbowaliśmy, jest nam ze sobą dobrze, tylko kurczę do dopełnienia tego wszystkiego chciałabym nauczyć się brać całego do buzi. Mój facet ma dość spore przyrodzenie, próbuje i próbuję i nic z tego :( zawsze mam odruch wymiotny gdy wsadzę go głębiej, brakuje mi może jeszcze z 3-4 cm zeby wziac do końca. Czy Wam się to udaję? Ćwiczyłyście wcześniej bo tak jak ja na początku mialyscie odruch wymiotny? Może są jakieś sprawdzone patenty na to żeby było łatwiej? Będę wdzięczna za Wasze sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i od razu drugie pytanie. Bo moj facet sra mi w usta ale polowe wypluwam. Jak wszystko polknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy to już przesada, proszę sie pode mnie nie podszywać i nie pisać głupich teksów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz 'buzi' tylko zasyfiały qrewski kibel - tak dla jasności. Buzie mają niewinne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, ale zacofanie....to ze uprawiam seks z moim partnerem, pierwszym z reszta i ostatnim to znaczy ze jestem k**wą? Co tu robicie na tym forum cnotki nie wydymki skoro temat aż tak Was bulwersuje?? Nikt Was nie chce ze musicie czytać fora erotyczne i sie tym jarac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że Ty nie robisz w ten sposób dla swojego faceta dobrze, bądź po prostu go nie masz, nie upoważnia Cie do tego żeby mnie obrażać. Ja Ci do lozka nie zaglądam i nie komentuje tego co tam robisz, nie znasz odpowiedzi na pytanie które zadalam to zamilcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto cie tu niby obraża ? Masz morde/ryj/kibel/śmietnik zamiast buzi, bo wpychasz tam chooyja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Twoja matka nie wpychala sobie ch*ja Twojego starego w grze wstępnej jak Cie robili...zastanow sie, jezeli tak to tez idź i powiedz ze ma kibel zamiast ust!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udalo sie! Caly mi jego penis wszedl w buzie to znaczy w zasyfiony ryj. Ale teraz problem nie moge go wyciagnac. Pisze ten kom z pyta w pysku. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×