Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko seks oralny

Polecane posty

Gość gość

Jestem z dziewczyna od paru miesiecy, od poczatku byl tylko seks oralny, glownie jej bylo przyjemnie,ona robila mi tak raz na jej 20. Czy to normalne ze nie chce klasycznego ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy taki niż żaden :P A dlaczego ona nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno z jej eks bylo niefajnie, z tym ze ja jeszcze tego nie robilem nigdy, tak czy inaczej czuje sie zle z tym ze przyjemnosc jest praktycznie tylko w jej strone, zdarzalo sie tak ze robilem jej 6 razy z krotka przerwa pomiedzy orgazmami, mowilem jej ze ja tez mam potrzeby, ale najwidoczniej nie obchodzi ja to, jest tak ze zrobie jej rano, oczekuje ze ona mi tez zrobi, ale ona tylko wyskakuje z tekstem ze idziemy jesc sniadanie, a wieczorem ze idziemy spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez robi ci loda to o co chodzi/? a co ci zalezy na klasyku? oprezciez wy wolicie reke lub loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sie w zwiazku zaniwdbywany, bo ona nie angazuje sie w zycie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najwieksza przyjemnosc sprawia w oralu gdy kobieta lize mi jajka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole jak nam razem jest przyjemnie, a aktualnie to tylko ona dochodzi, bo jak ja jej zrobie to idzie spac a ja zostaje z potrzeba. Poza tym skad moge wiedziec ze wole oral skoro jeszcze nie probowalem klasycznego? Co za glupie stwierdzenie ze mezczyzni wola reka? Reka moge sobie sam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 14:57 no wlasnie reka mozesz sobie sam zrobic, i napewno robisz majac kobiete, nie rezygnujesz z tego bo to dla was zbyt przyjemne. Orl jest dla was najlepszy, a pochwa przegrywa nawet z reka wasza. zapewniam Cie, nic nie tracisz. nawet znajdziesz tu pelno wypowiedzi TEPPICA ktory stwierdzil ze z reka przyjemniej i skuteczniej bo wiecie co i jak, zreszta sam pewnie przyznasz ze to mega przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze autor prawik , wszystkie prawiki mysla tylko o tym zeby zamoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×